• Autor:
  • 27 gru 2013 18:01

Meblarskie filary dla polskich firm

Po raz czwarty rozdano prestiżowe nagrody – Filary Polskiej Gospodarki. Na liście nagrodzonych znalazły się dwie firmy branży meblowej – Kler i Szynaka Meble.

W dniu 26 listopada ub.r. podczas uroczystej gali w hotelu Victoria w Warszawie wręczono statuetki Filarów Polskiej Gospodarki 2007. Wśród 424 wyselekcjonowanych firm nagrodzono 18 finalistów, w tym dwie firmy meblarskie. Firma Kler otrzymała 69 głosów, Szynaka Meble – 66.  Wyróżnienia są tym bardziej prestiżowe, gdyż na zwycięzców głosowali sami mieszkańcy województw. W tym roku oddano w sumie 25 tys. głosów. Dla firmy z Lubawy jest to już kolejne wyróżnienie. W zeszłorocznej edycji konkursu Szynaka Meble również znalazła się wśród docenionych przedsiębiorstw.
Organizatorami i patronami konkursu są dziennik „Puls Biznesu” i Międzynarodowa Wywiadownia Gospodarcza Coface Intercredit Poland.
Wyróżnienie ma na celu promocję firm ważnych dla regionu nie tylko ze względu na charakter i rozmiar prowadzonej działalności gospodarczej, ale też ze względu na znacznie dla lokalnej społeczności. Firmy meblarskie regularnie pojawiają się na listach laureatów Filarów Polskiej Gospodarki. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ