Oferta marki Caracole

Oferta marki Caracole

  • Autor: bm
  • 18 wrz 2017 13:49 (aktualizacja: 18 wrz 2017 14:21)

Meble amerykańskich marek dostępne na polskim rynku

Styl amerykański we wnętrzach nie jest bynajmniej jednolity - wręcz przeciwnie, ma wiele odmian tak różnych od siebie, jak zróżnicowane są Stany Zjednoczone. Namiastkę tego stylu w postaci mebli i dodatków można dostać również na polskim rynku, w sklepach zlokalizowanych w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku i Katowicach.

Czytaj też: MEBLE ZAGRANICZNYCH MAREK W POLSKICH SHOWROOMACH

Po fascynacji stylistyką skandynawską, która zdominowała polskie wnętrza w ostatnich latach, wkracza do nich coraz śmielej styl amerykański. Bardziej ekskluzywny i dekoracyjny. Równie jasny, świetlisty, i co za tym idzie - powiększający optycznie pomieszczenia. Styl amerykański nie jest jednolitym stylem, tak jak niejednolite są Stany. Mamy więc style: nowojorski, Hampton, Aspen, american glamour. Od niedawna coraz częściej wnętrza urządzone na modłę amerykańską pojawiają się w polskich domach i mieszkaniach. Takie aranżacje znajdują coraz więcej naśladowców. I wszystko wskazuje na to, że będzie ich przybywać – wraz ze wzrostem sprzedaży przestronnych apartamentów oraz rosnącą potrzebą otaczania się luksusem.

Do amatorów stylu amerykańskiego swoją ofertę kierują salony Open Space Interiors, które oferują m. in. kultowe już marki, takie jak Ralph Lauren Home, Caracole, Bernhardt, Uttermost, czy Trowbridge.

W czterech salonach Open Space Interiors zlokalizowanych w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu oraz Katowicach znaleźć można wszystkie elementy wyposażenia: od sof i łóżek, poprzez komody i szafy, aż do lamp oraz reprodukcji.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ