Fot. USM/Mood Design

Fot. USM/Mood Design

  • Autor: bm
  • 21 maj 2018 11:49 (aktualizacja: 22 maj 2018 06:08)

Meble dla kreatywnych – pomysł na uniwersalne wnętrze

Jak za pomocą kulkowego łącznika i metalowych ścianek stworzyć regał, biblioteczkę i komodę? Ten pomysł szwajcarskiego producenta ma już ponad 50 lat!

Modułowe meble USM wyprzedziły czasy, w których je zaprojektowano. Pomysł łączenia metalowych ścianek za pomocą opatentowanego kulkowego łącznika ma już ponad 50 lat, jednak nie stracił nic ze swej świeżości. Dzięki niemu służące do przechowywania moduły szwajcarskiego producenta można powielać w nieskończoność, a dzięki różnym funkcjom wykorzystywać na wiele sposobów.

Mebel daje swobodę komponowania ze sobą otwartych półek, szafek i szuflad, dlatego może znaleźć miejsce w każdego rodzaju pomieszczeniu. W salonie posłuży jako regał, biblioteka, komoda lub konsola. Przeszklone półki zamienią go w witrynę do jadalni. Pojedynczy moduł z drzwiczkami lub szufladą sprawdzi się jako stolik nocny w sypialni. To samo rozwiązanie z kółkami będzie praktycznym kontenerem wsuwanym pod stół do pracy w domowym biurze. Do przedpokoju z kolei można skonfigurować wieszak z zamykaną częścią i siedziskiem. 

Nowością wprowadzoną w zeszłym roku jest oświetlenie ledowe. Funkcja została rozwiązana w sposób, który nie wpływa na wygląd mebla. Prąd o napięciu 24 V przewodzi stalowa konstrukcja. Budowa USM daje wolność tworzenia różnej wielkości mebli. Od dużych systemowych bibliotek i regałów, przez mniejsze, wolnostojące meble do przechowania, aż po modele składające się z pojedynczego modułu.  Marka USM dostępna jest w showroomie Mood.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ