Kolekcja Gent. Fot. Black Red White

Kolekcja Gent. Fot. Black Red White

  • Autor: bm
  • 12 kwi 2017 12:03 (aktualizacja: 19 kwi 2017 12:20)

Meble do gabinetu - przegląd propozycji z polskiego rynku

Praca w domu to dla coraz większej grupy osób coś naturalnego i codziennego. By ułatwić sobie koncentrację w zaciszu własnych czterech kątów, warto zaaranżować kącik do pracy, a jeśli tylko istnieje taka możliwość – nawet gabinet z prawdziwego zdarzenia. Do wyboru mamy wiele meblowych kolekcji, część z nich - w fotogalerii.

EXECUTIVE

Black Red White

CHARAKTERYSTYKA: Kolekcję mebli biurowych „Executive” tworzą biurka, regały, i szafki o zróżnicowanych wymiarach i funkcjach. Pojemne szafki i szuflady to idealne miejsce na teczki i segregatory pełne dokumentów. Dwie opcje kolorystyczne do wyboru.

GENT

Black Red White

CHARAKTERYSTYKA: Kolekcja modułowa, w której skład wchodzą zróżnicowane moduły idealne do organizacji pomieszczenia biurowego. Lekko wysuwane szuflady i płynnie otwierane fronty są zasługą markowych akcesoriów z systemem cichego domykania.

VENOM MIX

Black Red White

CHARAKTERYSTYKA: Nowoczesne meble modułowe wyposażone w markowe zawiasy i prowadnice z systemem cichego domykania. Dostępne praktyczne szafki, regały i biurka z opcją łączenia. Kolekcja dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych z wykończonymi na wysoki połysk w frontami w kolorze bieli lub czarnego brązu. 

FINI

Black Red White

CHARAKTERYSTYKA: „Fini” to rozbudowany system modułowy w nowoczesnej stylistyce. Nowatorską konstrukcję mebli podkreślają charakterystyczne cieńsze boki oraz bezuchwytowe fronty. Różnorodność modułów i wersji kolorystycznych pozwala na kompleksową i funkcjonalną aranżację gabinetu.

ATLANTA

Dekort

CHARAKTERYSTYKA: Kolekcja „Atlanta” to umiarkowany, nowoczesny styl, bogata paleta produktów, a wszystko w najlepszym drewnie dębowym. Meble są wykonane z drewna litego dębowego z elementami z płyty w naturalnej okleinie dębowej. lch powierzchnie wykończone są olejem i woskiem. Elementy drewniane są dodatkowo szczotkowane w celu uwypuklenia usłojenia.

DENVER

Lenart

CHARAKTERYSTYKA: Dzięki różnorodności brył z kolekcji mebli „Denver”, oprócz salonu, jadalni i sypialni możemy zaaranżować także domowe biuro w tej samej stylistyce. Szeroki wybór szaf i witryn pozwoli na swobodną archiwizację dokumentów. W sześciu szufladach komody z łatwością posegregujemy niezbędne biurowe przybory. Solidne biurko z pojemną szafką z szufladą zapewni komfortową pracę. Wybarwienie wenge mali/czarny. W opcji - oświetlenie ledowe.

FJÄLLBO

IKEA

CHARAKTERYSTYKA: Meble w stylu rustykalnym. Regał i stolik pod laptop wykonane są z metalu i litego drewna, pokrycie - epoksydowa/poliestrowa powłoka proszkowa. Projekt: Johan Kroon. Maksymalne obciążenie biurka: 15 kg.

KNOTTEN

IKEA

CHARAKTERYSTYKA: Biurko do pracy na stojąco to nowoczesna wersja tradycyjnego sekretarzyka, doskonałe jako domowe centrum informacyjne - jest tam miejsce na kalendarze, pocztę, klucze i wiele innych rzeczy. Biurko ma starannie wykończoną część tylną, więc można je ustawić w dowolnym miejscu w pokoju. Projekt: K Hagberg/M Hagberg. Maksymalne obciążenie: 10 kg.

LISABO

IKEA

CHARAKTERYSTYKA: Kolekcja nagrodzona Red Dot Award 2016. Produkt jest trwały, stabilny i łatwy w montażu, a mimo to wygląda, jakby był lekki i wykonany ręcznie. Powierzchnia stołu w okleinie jesionowej i nóżki z litej brzozy nadają wnętrzu ciepły i naturalny charakter. Projektanci Knut Hagberg i Marianne Hagberg.

FALKHÖJDEN

IKEA

CHARAKTERYSTYKA: Blat biurka wykonany jest z płyty pilśniowej, pokryty folią melaminową z dodatkiem tworzywa ABS. Noga/ Podstawa: stal, epoksydowa/poliestrowa powłoka proszkowa . Projekt: J Asshoff/H Brogård. Maksymalne obciążenie: 50 kg.

ADORN

Kanownik

CHARAKTERYSTYKA: Biurko „Adorn” inspirowane jest okresem modernizmu. Materiały: lite drewno dębowe, bejcowane i lakierowane.

MANHATTAN

Kanownik

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ