Fotel Vedbo, IKEA

Fotel Vedbo, IKEA

  • Autor: bm
  • 04 kwi 2017 12:44 (aktualizacja: 05 kwi 2017 13:40)

Meble do małych mieszkań - zobacz nowe propozycje!

W sklepach sieci IKEA dostępna jest najnowsza kolekcja wielofunkcyjnych mebli, które powstały przede wszystkim z myślą o małych mieszkaniach i częstych przeprowadzkach. Właśnie dlatego mają niewielkie gabaryty, są lekkie i pozwalają sprytnie zagospodarować domowe zakamarki.

Wielofunkcyjne, mobilna meble to między innymi: puf Dihult, sofa Ekebol, stolik kawowy Lallerod oraz system Veberod. Seria doskonale sprawdzi się zarówno podczas pracy, jak i spotkań towarzyskich. Zaprojektowane w industrialnym stylu i wykonane z lakierowanego bezbarwnie metalu oraz drewna, meble te mają niepowtarzalny i lekki wygląd. Produkty pozwalają na personalizację - drewno można pomalować, a półki i metalową siatkę wykorzystać do przechowywania tego, co najbardziej pasuje do wnętrza.

To jednak nie jedyne produkty do przechowywania, które od kwietnia proponuje IKEA. Dzięki odpornej na wilgoć serii Mackapar można zagospodarować nawet wąski przedpokój. Meble o prostym wyglądzie oraz kompaktowych wymiarach oferują zarówno otwarte, jak i zamknięte rozwiązania do przechowywania butów. Na małym metrażu idealnie sprawdzi się także seria Pinnig – elegancka ława i wieszak z półką, które optymalnie zagospodarują ograniczoną przestrzeń niewielkiego pomieszczenia. Zaprojektowane w tradycyjnym stylu meble wprowadzą do wnętrza ład i harmonię.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ