Meble Tecto. Fot. Lenart

Meble Tecto. Fot. Lenart

  • Autor: bm
  • 22 lis 2018 13:19 (aktualizacja: 27 lis 2018 11:21)

Meble dziecięce i młodzieżowe - przegląd oferty z polskiego rynku

W załączonym przeglądzie rynkowych propozycji do pokoju dziecięcego znajdziemy 40 produktów, które powinny przypaść do gustu zarówno najmłodszym użytkownikom, jak i nastolatkom.

PHILOSOPHY

Agata

Meble mają proste, regularne kształty, na frontach biel łączy się z grafitem. Fronty wszystkich mebli zdobi mozaika złożona z angielskich porzekadeł, haseł i aforyzmów. Drewniane uchwyty na pierwszy rzut oka są niewidoczne, dlatego meble wyglądają tak, jakby zostały wyposażone w system bezuchwytowy.

BALDER

Black Red White

Minimalistyczna forma brył Balder, oraz naturalne wybarwienie umożliwiają urządzenie wnętrza o niecodziennym, modernistycznym uroku. Prostą linię brył urozmaicają pogrubiane listwy korpusu i kontrastujące z nimi minimalistyczne uchwyty. Prosty styl i uniwersalne połączenie kolorystyczne, dąb riviera i biały połysk.

LUCA JUZI

Black Red White

Kolekcja w prowansalskim stylu. Ponadczasowe połączenie bielonego dekoru drewna i prostej konstrukcji. W ramach kolekcji dostępne są m.in. praktyczne biurko, łóżko z dodatkowymi szufladami na pościel, pojemna szafa, komody i regały, które pozwolą utrzymać porządek w tej wielofunkcyjnej przestrzeni.

KARET

Black Red White

Kolekcja mebli Karet charakteryzuje się delikatnie pogrubionymi bokami, które stabilizują konstrukcję i podnoszą walory wizualne mebla. Charakterystyczne pionowe lub poziome frezy na frontach dodają uroku, a przy tym nie zaburzają harmonii wnętrza. Markowe zawiasy gwarantują płynne otwieranie frontów.

PRINCETON

Black Red White

Meble Princeton mają prostą, ponadczasową formę. Pokryte są białą folią (w wysokim połysku), z elementami w kolorze jasnego drewna. Styl mebli możemy przełamać wybierając uchwyty, dostępne w trzech kolorach: fuksja, zieleń i szarość. Funkcjonalne rozwiązania, jak np. dostawka do biurka, sprawiają, że meble rosną razem z dzieckiem.

FUTURO

Dolmar

"Futuro" to system mebli przeznaczonych do aranżacji nowoczesnych pokojów dla dzieci i młodzieży. W jego skład wchodzi kilkanaście funkcjonalnych brył, w tym łóżko, biurko, półki, szafy, regały i komody. Szare korpusy rozjaśnione zostały przez białe fronty z wstawkami w 3 intensywnych kolorach (malina, zieleń mamba, turkus).

HEY

Forte

Kolekcja Hey już od progu przypomina nam o ważnych zasadach feng shui. Jasne i ciemne tonacje przenikają się nawzajem, przypominając, że kluczowe we wnętrzu jest harmonijne współegzystowanie dwóch sił, yin i yang. Połączenie odcieni bieli z szarością stanowi punkt wyjścia dla inspirujących kontrastów.

COLORS

Forte

System Colors jest przykładem nowoczesnego młodzieżowego wnętrza. Subtelne połączenie przykuwających wzrok kształtów i kolorów. Prostokątne konstrukcje mebli zestawione z krągłymi uchwytami, białe fronty z kolorowymi wnękami otwartych półek. Taki zestaw działa na wyobraźnię, pobudza do nieszablonowego myślenia.

SMYK

Idźczak

Różnorodność brył systemu Smyk pozwala na stworzenie idealnego pokoju do zabawy, nauki i odpoczynku dla dziecka. Meble dopasować można według własnych potrzeb i gustu tak, aby optymalnie wykorzystać domowa przestrzeń. Dodatkowym elementem są kolorowe uchwyty które doskonale wpasują się w pokój chłopca jak i dziewczynki.

TOM

Idźczak

W skład zestawu Tom wchodzą: biurko, pojemna szafa na ubrania oraz półki na zabawki czy książki. Meble, dzięki swoim kolorowym uchwytom, wpasują się w przestrzeń każdego pokoju. Model Tom to zestaw funkcjonalny, pozwala na dobrą organizację, jest utrzymany w przyjemnych kolorach i wykonany z wysokiej jakości materiałów.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ