Wnętrze ciężarówki Castoramy

Wnętrze ciężarówki Castoramy

  • Autor: bm
  • 11 lip 2017 10:16 (aktualizacja: 13 lip 2017 11:31)

Meble firmy Szynaka w jubileuszowej ciężarówce Castoramy

Produkowane w jednej z fabryk Grupy Szynaka regały modułowe "Mixxit" są częścią aranżacji ciężarówki Castoramy, która podczas wakacji odwiedza polskie miasta, prezentując klientom ciekawe rozwiązania do domu i jego wnętrza. Dla sieci Castorama jest to jedna z form uczczenia jubileuszu 20-lecia istnienia na rynku.

W tym roku Castorama z okazji jubileuszu 20-lecia istnienia, postanowiła uwolnić swoje produkty ze sklepowych półek i ruszyła ze swoją ofertą do najpopularniejszych polskich miast. Odwiedziła jak dotąd Gorzów Wielkopolski, Słupsk i Kalisz. Najbliższe spotkanie odbędzie się 15 lipca w Częstochowie. Kolejne przystanki to Zamość, Cieszyn, Wrocław, Sosnowiec, Leszno i Warszawa.

Podczas każdego wydarzenia uczestnicy mogą między innymi wziąć udział w konkursach, koncertach, spróbować sił w pracach manualnych i spędzić wyjątkowy czas w rodzinnej atmosferze. Swój udział w tym  przedsięwzięciu ma również firma Szynaka Meble, która produkuje dla Castoramy regały "Mixxit", będące częścią aranżacji wnętrza ciężarówki. 

Regały "Mixxit", które można kupić w sklepach Castorama, to oferta modułów, wykonanych z melaminowanej płyty MDF odpornej na uszkodzenia mechaniczne, w kolorze białym lub szarym. Można z nich komponować dowolne zestawy, w zależności od potrzeb i upodobań.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ