System mebli biurowych Snabb. Fot. Tobo

System mebli biurowych Snabb. Fot. Tobo

  • Autor: bm
  • 21 marz 2018 10:02 (aktualizacja: 21 marz 2018 13:05)

Meble firmy Tobo nominowane do Nagrody Podlaska Marka

Wśród 21 produktów, które uzyskały nominację do Nagrody Podlaska Marka znalazły się meble gabinetowe "Snabb" firmy Tobo. Tym samym zakwalifikowały się do finałowej fazy rywalizacji.

Tegoroczna edycja Podlaskiej Marki okazała się rekordowa pod względem ilości zgłoszonych produktów. Uczestniczą w niej 183 produkty, oddające wyjątkowy charakter województwa podlaskiego. Równocześnie z konkursem Podlaska Marka do 2 kwietnia 2018 roku na stronie internetowej podlaskamarka.pl trwać będzie głosowanie, które wyłoni laureata konsumentów - kandydaturę cieszącą się największym uznaniem internautów. Głosowanie jest bezpłatne.

Wyniki trzynastej edycji Podlaskiej Marki poznamy podczas gali finałowej, która odbędzie się 24 kwietnia 2018 roku w Operze i Filharmonii Podlaskiej – Europejskim Centrum Sztuki w Białymstoku.

Nominowany do Nagrody Podlaska Marka system "Snabb" to nowoczesne meble gabinetowe o unikalnym wzornictwie. Powstały w wyniku próby połączenia organicznych form z współczesną, minimalistyczną architekturą. Elementem, który skupia największą uwagę jest biurko z blatem wykonanym ze sklejki o ergonomicznie zaokrąglonym blacie oraz oryginalnym stelażu ze stopką ze stali nierdzewnej. Tło dla jego lekkiej formy tworzą szafy i pomocniki o rytmicznej tektonice, utrzymane w minimalistycznej stylistyce. Detal ze sklejki pojawia się we wszystkich elementach systemu. Całą kolekcję mebli gabinetowych wyróżnia wysoka dbałość o szczegóły oraz oryginalne zestawienie materiałów. System został zaprojektowany przez Dorotę Ignatowicz.

Warto wspomnieć, że meble gabinetowe "Snabb" zostały finalistą konkursu Dobry Wzór 2016, organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego i tym samym znalazły się wśród najlepiej zaprojektowanych produktów 2016 roku.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ