Joquer

Joquer

  • Autor: bm
  • 30 sie 2017 12:08 (aktualizacja: 31 sie 2017 17:48)

Meble hiszpańskich marek dostępne w poznańskim showroomie

Poznański showroom Swarzędz Home nawiązał współpracę z agencją Barcelona Concept z Barcelony. Dzięki niej w showroomie można zobaczyć i zakupić produkty cenionych hiszpańskich marek takich jak Joquer, Mobles 114, Ondaretta i Omelette Editions. W Poznaniu jest to jedyne miejsce, gdzie są one dostępne.

Joquer to rodzinna firma, która specjalizuje się w meblach tapicerowanych o nowoczesnym wzornictwie. Od 1984 roku w Barcelonie powstają komfortowe sofy o modułowych konstrukcjach, fotele i łóżka. Stylistyka mebli Joquer jest na wskroś współczesna – jednak proste formy łączą się w nich wyraźnie z iście śródziemnomorskim zamiłowaniem.

Mobles 114 to marka kojarzona z rynkiem kontraktowym, ale w jej ofercie znajdziemy też krzesła, stoły, hokery, stoliki, wieszaki i inne elementy, które świetnie sprawdzą się w domach i mieszkaniach – szczególnie tych nowoczesnych. Ciekawe formy, zaskakujące połączenia drewna, sklejki, metalu i tworzyw sztucznych to pomysły najlepszych hiszpańskich designerów, takich jak Jorge Pensi, czy Javier Mariscal, Martin Azua czy Eugeni Quitllet.

Ondaretta to baskijska firma rodzinna, producent krzeseł i mebli w skandynawskim stylu. Doskonała jakość wykonania każdego krzesła i stołu, sprawiły, że ma wielu wielbicieli w całej Europie, którzy chętnie korzystają z jej mebli na rynku kontraktowym i we wnętrzach prywatnych. Krzesła z kolekcji Bob czy Bai, które można obejrzeć osobiście w showroomie Swarzędz Home zachwycają swoją czystą formą, precyzją wykończenia, wygodą oraz różnorodnością kolorów drewna i tapicerki.

Omelette Editions marka za którą stoi cenione studio projektowe La Mamba, to niebanalne akcesoria wnętrzarskie: lustra, zegary, lampy i tace prosto z Walencji. 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ