W kuchni Inline marki Verle Kuchen uwagę zwracają szklane witryny nadające zabudowie lekkości. Fot. Verle Kuchen

W kuchni Inline marki Verle Kuchen uwagę zwracają szklane witryny nadające zabudowie lekkości. Fot. Verle Kuchen

  • Autor: mg
  • 24 wrz 2019 10:15 (aktualizacja: 26 wrz 2019 11:14)

Meble kuchenne - jakie zabudowy najchętniej wybierają Polacy?

Od kilku sezonów Polacy najchętniej wybierają kuchnie utrzymane w stylistyce nowoczesnej. Trzeba jednak pamiętać, że nowoczesność w aranżacjach kuchennych może realizować się na wiele sposobów.

Krystian Karwacki, manager ds. rozwoju marki Verle Kuchen

Jakimi kryteriami kierują się klienci wybierający kuchnie?

Polski konsument wybiera przede wszystkim jakość. Prezentując meble Verle Kuchen, spotykamy klientów, którzy zwracają uwagę na takie szczegóły, jak produkcja w niemieckich fabrykach, testy laboratoryjne materiałów, z jakich wykonywane są nasze meble, oraz ich jakość potwierdzona certyfikatami. Solidność wykonania ma dla nich pierwszorzędne znaczenie. Oczywiście, polski klient zwraca coraz większą uwagę na design, obecnie na rynku dostępne są najnowsze trendy i nowinki ze świata projektowania, dlatego odbiorcy naszej marki to często świadomi swoich potrzeb i upodobań konsumenci.

Jakie style aranżacji kuchni cieszą się obecnie największym zainteresowaniem wśród polskich klientów?

Bez wątpienia największym zainteresowaniem wśród kuchni marki Verle Kuchen cieszą się te utrzymane w stylu nowoczesnym. Klienci chętnie wybierają kolekcje korespondujące z  najnowszymi trendami – nawiązującymi do naturalnych materiałów, czyli do kamienia i drewna, lub idealnie komponującymi się we wnętrzach typu loft – w ofercie mamy bowiem fronty imitujące beton czy stal szczotkowaną.

Warto wspomnieć, że w studiach Verle pojawiają się również zwolennicy klasycznego stylu, wybierający kuchnie rustykalne. Te z kolei projektowane są przez naszych specjalistów w taki sposób, by ciepłe kuchenne przestrzenie zyskały lekkość i nowoczesny charakter. Nie są to bowiem masywne, przytłaczające rustyki, które jeszcze kilka lat temu królowały na rynku.

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

    • Damian, 2021-10-21 09:52:34
    Najlepszym rozwiązaniem są meble na wymiar. Ja skorzystałem z oferty firmy EM-Meble z Radomska i dzięki temu mogę cieszyć się wysokiej jakości meblami.