Narożnik Mood Rosanero w salonie 9Design

Narożnik Mood Rosanero w salonie 9Design

  • Autor: bm
  • 11 cze 2018 11:57 (aktualizacja: 12 cze 2018 10:28)

Meble marki Rosanero dostępne w salonie 9Design

Marka Rosanero, specjalizująca się dotąd przede wszystkim w sprzedaży mebli online, postanowiła rozszerzyć dostępność swoich produktów i nawiązała współpracę z warszawskim salonem 9Design.

W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie klientów produktami Rosanero, marka nawiązała współpracę z salonem 9design. Teraz wybrane meble można teraz zobaczyć „na żywo” w Warszawie, w sklepie 9design przy ulicy Lucerny 25.

Rosanero to polski producent nowoczesnych mebli oraz akcesoriów do wnętrz. W jego ofercie znaleźć można m.in. komody, meblościanki, stoliki, ławy, meble łazienkowe, łóżka, sofy, fotele oraz artykuły dekoracyjne. Wszystkie produkty powstają na indywidualne zamówienie i są wytwarzane w Polsce, we własnym zakładzie produkcyjnym. Marka specjalizuje się w sprzedaży internetowej, ale stara się rozszerzać dostępność swoich produktów.

„Salon 9design to miejsce popularne wśród osób, które cenią dobry design i poszukują nowoczesnych mebli i dodatków do swoich wnętrz. Tym bardziej cieszy nas fakt, że obecne są w nim także produkty Rosanero. Rozpoczęcie współpracy z tym salonem to część naszej polityki, zgodnie z którą staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom odbiorców szukających mebli wyróżniających się niebanalnym wzornictwem. Teraz potencjalni klienci zyskali kolejną możliwość, by na żywo obejrzeć i przetestować nasze produkty”, informuje Karina Wilkołek, prezes zarządu Anders Meble, właściciela marki Rosanero.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ