Vank/Euforma

Vank/Euforma

  • Autor: bm
  • 17 marz 2017 10:16 (aktualizacja: 20 marz 2017 13:50)

Meble marki Vank w showroomie Euforma

Z początkiem roku 2017 do oferty showroomu Euforma dołączyła nowa, polska marka. Vank to najmłodsze "dziecko" w ofercie firmy Sitag Formy Siedzenia, znanej przede wszystkim z foteli biurowych. Ciekawostką jest fakt, że projektanci Vank do swoich realizacji wykorzystują aluminium, które pochodzi z recyklingu.

W ofercie marki znajdziemy m.in. stoły z regulacją wysokości czy mobilne ścianki. Dysponując własną odlewnią aluminium, wysoko wykwalifikowaną kadrą inżynierską i najnowszymi technologiami, projektanci marki Vank do swoich realizacji wykorzystują aluminium, które pochodzi z recyklingu i jest gotowe do ponownego odzysku.

Vank ma już na swoim koncie kilka sukcesów. Uznanie na międzynarodowym rynku potwierdza nagrodami iF Design Award dla dwóch produktów: stołu z elektryczną regulacją wysokości Vank_move i parawanu akustycznego Vank_wall.

W ofercie showroomu Euforma będzie można znaleźć pełną ofertę marki, na którą składają się m.in. krzesła, biurka, stoły, ścianki mobilne. Euforma konsekwentnie rozwija swoją ofertę sprzedażową i stawia na marki, za którymi stoi jakość oraz dobre wzornictwo. Pojawienie się marki Vank w portfolio showroomu pozwala na poszerzenie oferty, jaką Euforma kieruje do architektów.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ