Fot. Noti

Fot. Noti

  • Autor: mg
  • 28 kwi 2017 08:55 (aktualizacja: 28 kwi 2017 09:12)

Meble Noti zyskają dostęp do... prądu

Wybrane kolekcje z oferty firmy Noti na specjalne zamówienie mogą być wyposażone w mediaport z dwoma gniazdami elektrycznymi oraz dwoma wejściami USB - ładowarką. Stanowi to odpowiedź na potrzeby klientów, którzy poszukują mebli wyposażonych w dodatkowe funkcje.

Na rok 2017 firma Noti przygotowała kilka nowych rozwiązań technologicznych, które znalazły zastosowanie w jej meblach. Jednym z nich są mediaporty z gniazdami elektrycznymi oraz wejściami USB. Ułatwiają one korzystanie przez użytkowników mebli z urządzeń mobilnych. Rozwiązanie dostępne jest na specjalne zamówienie.

Mediaport wykonany jest z tworzywa z obudową aluminiową. Ramka stalowa (uchwyt) malowana jest proszkowo. Dostępne są dwie możliwości montażu: montaż pod siedziskiem oraz w siedzisku, w środkowej jego części. Montaż pod siedziskiem oferowany jest w kolekcjach: "Alter", "Bouli", "Clapp", "Flai", "LCD", "Manta", "Mula", "Rosco", "Teddy bear", "Tritos", natomiast montaż w siedzisku w kolekcjach: "Hussar", "Iglo", "Le monde" oraz "Termo". 

Firma Noti istnieje na rynku od ponad 12 lat. W roku 2016 już po raz trzeci otrzymała prestiżową nagrodę "Red Dot" za zaprojektowane przez Tomka Rygalika siedzisko "Tulli". Wcześniej zostały nagrodzone: sofa "Clapp" Piotra Kuchcińskiego i krzesło "Comma" Renaty Kalarus. Meble firmy Noti produkowane są w fabryce w Tarnowie Podgórnym, pod Poznaniem. Marka współpracuje z wieloma znanymi polskimi projektantami, takimi, jak: Piotr Kuchciński, Tomek Rygalik, Krystian Kowalski, Dorota Koziara, Tomasz Augustyniak, Renata Kalarus, Katarzyna Okińczyc, Mikołaj Wierszyłłowski, Anna Hrecka, Małgorzata Bronikowska, Jerzy Langier, Jerzy Porębski i Grzegorz Niwiński. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ