Fotel ogrodowy Thomas. Fot. Flexform/Studio Forma 96

Fotel ogrodowy Thomas. Fot. Flexform/Studio Forma 96

  • Autor: bm
  • 09 maj 2019 14:58 (aktualizacja: 14 maj 2019 09:44)

Meble ogrodowe włoskiej marki dostępne w polskich sklepach

Sieć salonów meblowych Studio Forma 96, zlokalizowanych w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu, wzbogaciła swoją ofertę o meble ogrodowe znanej włoskiej marki Flexform. Do złudzenia przypominają one zestawy wypoczynkowe, które można ustawić w eleganckim salonie.

Włoska marka Flexform od lat uznawana jest za producenta najwygodniejszych mebli wypoczynkowych. Zaprojektowana przez Antonio Citterio w 2001 roku modułowa sofa "Groundpiece" jest najchętniej kupowaną i najbardziej rozpoznawalną sofą segmentu premium na świecie. Teraz rodzina mebli wewnętrznych, które znajdziemy w ofercie poznańskiego, warszawskiego i wrocławskiego Studio Forma 96, została poszerzona o propozycje przeznaczone na tarasy i do ogrodów.

Cechą charakterystyczną sofy "Eddy" jest jej wyjątkowo lekka struktura ze stali nierdzewnej, obłożona ręcznie tkanym włóknem polipropylenowym. Kolekcja dostępna jest w palecie obejmującej odcienie ziemi, bordeaux i oliwkową zieleń. „Vulcano” to równie ciekawa propozycja, wykonana z wodoodpornej sklejki, z podłokietnikami i oparciem wykonanym ze stopu stali, zapewniającym doskonałą wytrzymałość w warunkach zewnętrznych. Tkaną tapicerkę znajdziemy w wersji z niezniszczalnego włókna polipropylenowego lub w nowoczesnej odsłonie z gumy poliuretanowej. Sofę „Zante”znajdziemy w ofercie Studio Forma 96 w dwóch różnych głębokościach siedziska, nadających jej niesamowitą elastyczność kompozycji. Jej elementy łatwo demontuje się do przechowania pod koniec sezonu. Podstawę Zante wykonano ze sklejki Okoume, perforowanej w celu umożliwienia optymalnego napowietrzenia poduszek. Strukturę oparcia i podłokietników stanowi lite drewno iroko, z unikalną konstrukcją ręcznie dopasowywanych fragmentów drewna o nieregularnym kształcie. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ