.

.

  • Autor: Redakcja
  • 10 sty 2018 08:25 (aktualizacja: 16 sty 2018 11:10)

"Meble Plus - Produkt 2018" - pozostało jeszcze kilka dni na głosowanie!

Produkt, który w konkursie internetowym otrzyma największą liczbę głosów, otrzyma statuetkę "Meble Plus - Produkt 2018 - Nagroda Internautów". Wręczenie nagród nastąpi podczas Forum Branży Meblowej, 15 lutego 2017 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Głosowanie Internautów potrwa do 21 stycznia 2018.

Głosowanie internetowe na "Produkt 2018 - Nagroda Internautów" trwa równolegle z pracą Kapituły Konkursowej, składającej się z ekspertów branży meblowej: architektów, projektantów, przedstawicieli salonów meblowych, hurtowni akcesoriów i elementów meblowych, instytucji i stowarzyszeń związanych z branżą. Zwycięzca konkursu internetowego otrzyma pamiątkową statuetkę i tytuł "Produkt 2018 - Nagroda Internautów".

Uwaga! Koniecznie przeczytaj regulamin głosowania - można głosować tylko na 3 produkty! Link do Regulaminu wyświetli się w momencie kliknięcia przycisku "Oddaj głos"

Zachęcamy do głosowania - jest bardzo proste, wszystkie potrzebne informacje wyświetlą się po kliknięciu przycisku "ODDAJ GŁOS" przy pierwszym wybranym produkcie (aby znaleźć wybrane produkty, warto użyć wyszukiwarki kategorii).

ZAGŁOSUJ NA PRODUKT 2018

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ