.

.

  • Autor: Redakcja Biznesmeblowy.pl
  • 19 wrz 2019 13:25

"Meble Plus - Produkt 2020" - zapraszamy do nowej edycji konkursu!

Meble Plus - Produkt 2020 to najstarszy konkurs polskiej branży meblowej. W tym roku producentów i dystrybutorów zapraszamy do udziału i zgłaszania produktów już po raz 18! Kolejny raz wyłonimy najlepsze produkty branży meblarskiej: meble, akcesoria, półfabrykaty i rozwiązania technologiczne.

 

Ciekawe wzornictwo, wysokie walory funkcjonalne i jakościowe, zgodność z aktualnymi trendami – to te cechy mebli, akcesoriów i materiałów dla meblarstwa, które promujemy i nagradzamy w konkursie „Meble Plus – Produkt Roku”. Zwycięzców konkursu, organizowanego już od 18 lat przez magazyn Meble Plus i portal Biznesmeblowy.pl, wyłoni jury, składające się z ekspertów meblowego rynku: projektantów mebli i wnętrz, przedstawicieli dystrybutorów mebli i akcesoriów meblowych, reprezentantów uczelni technicznych i artystycznych, a także instytucji wspierających polskie meblarstwo.

Przedmiotem konkursu są produkty zgłoszone w 7 kategoriach:
Meble skrzyniowe do salonu
Meble tapicerowane do salonu
Meble do kuchni i łazienki
Meble do sypialni, garderoby i pokoju dziecięcego
Meble do przestrzeni publicznej, gabinetu i biura
Materiały do uszlachetniania płyt oraz elementy meblowe
Materiały tapicerskie

Zgłoszenie produktu odbywa się poprzez nadesłanie do redakcji magazynu Meble Plus w terminie do 15.12.2019 roku wypełnionej Karty Rejestracyjnej oraz Karty Produktu wraz z dokumentacją (materiał ilustracyjny, opis techniczny, katalog itp.) - więcej informacji i przyjmowanie zgłoszeń: produktroku@publikator.com.pl, kom. 609 792 074.

Redakcja magazynu Meble Plus i portalu Biznesmeblowy.pl jak co roku przyzna także tytuł Człowieka Roku oraz Firmy Roku - za największe w 2018 roku dokonania dla branży meblarskiej. Nagrody  te są wynikiem internetowego plebiscytu, który odbędzie się na łamach portalu Biznesmeblowy.pl.

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród oraz wyróżnień w konkursie odbędzie się podczas gali towarzyszącej 4 Design Days - największemu w tej części Europy wydarzeniu związanemu z designem, architekturą i projektowaniem - w dniach 6-9 lutego 2019 roku!

>>>ZOBACZ REGULAMIN KONKURSU<<<

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ