Meble Plus - Produkt 2020: znamy już zwycięzców najstarszego konkurs meblowego w Polsce!

Meble Plus - Produkt 2020: znamy już zwycięzców najstarszego konkurs meblowego w Polsce!

  • 05 lut 2020 22:04 (aktualizacja: 10 lut 2020 10:19)

Meble Plus - Produkt 2020: znamy już zwycięzców najstarszego konkurs meblowego w Polsce!

Tradycyjnie już Gala Meblowa odbyła się podczas 4 Design Days - jednego z najważniejszych wydarzeń w świecie szeroko pojętego designu nie tylko w Polsce, ale też Europie. Konkurs Meble Plus - Produkt Roku doskonale wpisał się w klimat imprezy, a uroczystość wręczenia nagród była swoistym dopełnieniem pełnego merytorycznych dyskusji pierwszego dnia eventu.

Galę poprowadził Maciej  Orłoś. Nagrody wręczał Tomasz Szurawski, prezes zarządu Wydawnictwa Publikator i Justyna Łotowska, redaktor naczelna magazynu Meble Plus i portalu Biznesmeblowy.pl.

Konkurs „Meble Plus – Produkt Roku” to jedno z najstarszych takich wydarzeń w polskiej branży meblarskiej. Odbywa się po raz osiemnasty. Dwudziestoosobowe jury wybrało najlepsze meble, akcesoria i materiały dla meblarstwa. Swoje nagrody przyznała także redakcja oraz internauci, którzy oddali głosy za pośrednictwem portalu Biznesmeblowy.pl.

Podczas gali po raz kolejny nagrodzono najbardziej wyrazistą osobowość branży meblarskiej – „Człowieka Roku 2019”. Wyróżniono także przedsiębiorstwo, które może pochwalić się dynamicznym rozwojem, ważnymi inwestycjami i wyjątkową aktywnością na rynku – „Firmę Roku 2019”.

Jako pierwsza zostały przyznane nagrody w kategorii MEBLE TAPICEROWANE DO SALONU.

Wyróżnienie przyznane firmie Stella za modułowe meble Tactic odebrał przedstawiciel firmy, pan Marek Grabarz:

Drugie wyróżnienie odebrał Grzegorz Kalinowski z firmy Libro za narożnik Arte.

Nagrodę w kategorii Meble tapicerowane do salonu odebrała Aldonę Czechowską, menedżer produktu w firmie Wajnert Meble za kolekcję mebli modułowych Carmen.

W kategorii MEBLE SKRZYNIOWE DO SALONU również przyznano dwa wyróżnienia.

Fabryka Mebli Taranko, którą reprezentował Adama Krügera została wyróżniona za kolekcję mebli Zoom.

Drugie wyróżnienie, za kolekcję mebli Oslo, otrzymał firma Szynaka Meble. Wyróżnienie odebrała Łucja Przybysz-Stępień Product Manager.

Nagrodę główną w kategorii przyznano firmie Meble Olejnikowski za kolekcję Mebli Vertigo. Odebrała ją Monika Wawrzyńczak.

W kategorii MEBLE DO KUCHNI I ŁAZIENKI wyróżnienie otrzymała firma Elita za kolekcję mebli łazienkowych Futuris. Na scenie reprezentował ją Michała Falkowskiego – dyrektora sprzedaży krajowej. 

Nagroda główna przypadła w udziale firmie Deante za kolekcję konsol łazienkowych z blatem i umywalką. Odebrali ją Anna Słowińska-Owczarek – menedżer produktu oraz Michał Łój – projektant kolekcji.

W kategorii MEBLE DO SYPIALNI, GARDEROBY I POKOJU DZIECIĘCEGO nagrodę otrzymała firma Sevroll-System za garderobę Royal, którą przyjęła dyrektor handlowy, Alina Tomaszewska.

W kategorii MEBLE DO PRZESTRZENI PUBLICZNEJ, GABINETU I BIURA tytuł „Meble Plus – Produkt 2020” zdobyła firma Kinnarps za sofę Be a part of, którą reprezentował Marek Gorczyca – dyrektor sprzedaży regionu południowego.

W kategorii MATERIAŁY TAPICERSKIE nagrodę otrzymała firma Fargotex za tkaninę tapicerską Vocal. Przyjęła ją menedżer produktu, Ewelina Słaby.

W kategorii MATERIAŁY DO USZLACHETNIANIA PŁYT ORAZ ELEMENTY MEBLOWE wyróżnienie za dekor Pietra Spezia otrzymała firma Interprint, którą reprezentowała  Małgorzata Świerzewska – specjalistka do spraw marketingu i designu

Nagroda główna trafiła do firmy Impress Decor za papier dekoracyjny Shirin Walnut. Odebrał ją Rafał Lemieszko – konsultant do spraw designu. 

NAGRODĘ REDAKCJI otrzymał system meblowy Avenir firmy ABM, a odebrał ją prezes zarządu – Mirosława Morawska oraz dyrektor handlowy, pana Grzegorz Buzała.

NAGRODĘ INTERNAUTÓW wygrał narożnik Arte firmy Libro, a na scenie po raz kolejny pojawił się Grzegorz Kalinowski.

Tytuł otrzymała CZŁOWIEK ROKU 2019 Carolina Garcia Gomez – prezes i dyrektor do spraw zrównoważonego rozwoju firmy IKEA Retail w Polsce.

W imieniu pani prezes Garcii Gomez nagrodę odbierała dyrektor do spraw komunikacji Grupy IKEA, pani Katarzyna Broniarek. 

Tytuł zdobył FIRMA ROKU 2019 Center Mebel, a nagrodę odebrał właściciel firmy, Grzegorz Kurak.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ