Fot. Fotobueno

Fot. Fotobueno

  • Autor: Redakcja Biznesmeblowy.pl
  • 22 sty 2020 09:54

Meble Polska 2020 już w lutym

Nie jak dotychczas w marcu, ale już pod koniec lutego (25-28.02.2020) odbędzie się w Poznaniu kolejna edycja targów Meble Polska.

Targi Meble Polska stanowią jedno z najskuteczniejszych narzędzi promocji polskiego eksportu mebli. Odwiedzają je kupcy meblowi z blisko 70 krajów. Obok licznej grupy reprezentującej polską sieć detaliczną do Poznania regularnie przyjeżdżają przedstawiciele znakomitej większości liczących się grup zakupowych i sieci salonów meblowych z Europy oraz wielu hurtowych dystrybutorów mebli z innych kontynentów. Organizator coraz częściej otrzymywał sygnały od zagranicznych handlowców zainteresowanych udziałem w poznańskiej imprezie, że termin marcowy koliduje z maratonem targowym odbywającym się na Dalekim Wschodzie. – Mamy informacje, że dzięki zmianie daty do Poznania na zakupy przyjadą kupcy meblowi, którzy nie mieli możliwości uczestniczenia w naszych targach – mówi dyrektor targów Meble Polska Józef Szyszka.

Największa prezentacja polskich mebli
Targi Meble Polska to największa na świecie prezentacja oferty polskiego przemysłu meblowego. Ekspozycja edycji 2020 wygląda wyjątkowo interesująco. Łącznie na terenie targów w 11 pawilonach swoją ofertę przedstawi około 500 firm i marek. Obecność w Poznaniu zapowiedzieli wszyscy wiodący producenci mebli z Polski zainteresowani rozwojem eksportu. Na targach oprócz korzystnych cenowo mebli z płyty meblowej będzie można zobaczyć także produkty wytwarzane z litego drewna oraz inne meble z segmentu high-end.

Ciekawie zapowiada się także ekspozycja mebli tapicerowanych i materacy, w których produkcji Polska jest światowym liderem. Wzorem innych kontraktacyjnych targów mebli na świecie część ekspozycji oferowana na wyłączność kluczowym kupcom, dysponującym największymi budżetami zakupowymi, prezentowana będzie w ramach zamkniętych przestrzeni (tzw. secret rooms). W targach meblowych w Poznaniu chętnie uczestniczą też firmy zagraniczne, głównie z Europy Wschodniej, które chcą w ten sposób dotrzeć do kupców meblowych z całego świata przyjeżdżających do Poznania. Zainteresowanie organizacją stoiska narodowego wyraził na przykład klaster producentów mebli z Ukrainy.

Bezpłatny bilet tylko online
W Internecie trwa rejestracja kupców meblowych zainteresowanych udziałem w tym wydarzeniu. Codziennie w systemie www.mtp24.pl rejestrują się dziesiątki przedstawicieli renomowanych grup zakupowych i sieci salonów meblowych z całego świata. Dlaczego warto się zarejestrować w Internecie? Tylko zarejestrowani online przedstawiciele branży meblowej mogą otrzymać bezpłatny bilet wstępu na targi. Wcześniejsza rejestracja internetowa pozwala nie tylko uniknąć kolejek przy wejściu na targi, ale także zaoszczędzić. W przeciwieństwie do biletu elektronicznego, który jest bezpłatny, do biletu papierowego odbieranego w kasie przy wejściu na targi doliczana będzie opłata manipulacyjna w wysokości 10 zł. Organizator spodziewa się łącznie ponad 20.000 zwiedzających. Rejestracja online na targi MEBLE POLSKA >>> www.meblepolska.pl

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ