Targi Meble Polska zaczynają się 25 lutego

Targi Meble Polska zaczynają się 25 lutego

  • Autor: Redakcja Biznesmeblowy.pl
  • 17 lut 2020 12:26

Meble Polska już 25 lutego

Nie jak dotychczas w marcu, ale już w dniach 25-28 lutego 2020 roku odbędzie się w Poznaniu kolejna edycja targów Meble Polska.

Zmiana terminu wynika z rosnącego znaczenia wydarzenia na arenie światowej. Dzięki niej w targach w Polsce będą mogli uczestniczyć kupcy meblowi, którzy dotąd w marcu wybierali maraton targowy odbywający się na Dalekim Wschodzie.

Targi Meble Polska odwiedzają kupcy meblowi z blisko 70 krajów. Obok licznej grupy reprezentującej polską sieć detaliczną do Poznania regularnie przyjeżdżają przedstawiciele znakomitej większości liczących się grup zakupowych i sieci salonów meblowych z Europy oraz wielu hurtowych dystrybutorów mebli z innych kontynentów. W lutym 2020 frekwencja zwiedzających zapowiada się wyjątkowo pozytywnie. – Mamy już potwierdzenia, że dzięki zmianie daty do Poznania na zakupy przyjadą kupcy meblowi najwyższej rangi, którzy nie mieli możliwości uczestniczenia w naszych targach – mówi dyrektor targów Józef Szyszka.

Największa prezentacja polskich mebli
Targi Meble Polska to największa na świecie prezentacja oferty polskiego przemysłu meblowego. Tradycyjnie towarzyszą im biznesowe Targi Wnętrz Home Decor oraz wydarzenie Arena Design, które w tym razem odbędzie się pod hasłem Slowness. Łącznie na terenie targów w 11 pawilonach swoją ofertę przedstawi około 500 firm i marek. Obecność w Poznaniu zapowiedzieli wszyscy wiodący producenci mebli z Polski zainteresowani rozwojem eksportu. Na targach oprócz korzystnych cenowo mebli z płyty meblowej będzie można zobaczyć także produkty wytwarzane z litego drewna oraz inne meble z segmentu high-end. Ciekawie zapowiada się także ekspozycja mebli tapicerowanych i materacy, w których produkcji Polska jest światowym liderem. Wzorem innych kontraktacyjnych targów mebli na świecie część ekspozycji oferowana na wyłączność kluczowym kupcom, dysponującym największymi budżetami zakupowymi, prezentowana będzie w ramach zamkniętych przestrzeni (tzw. secret rooms). W targach meblowych w Poznaniu chętnie uczestniczą też firmy zagraniczne, głównie z Europy Wschodniej, które chcą w ten sposób dotrzeć do kupców meblowych z całego świata przyjeżdżających do Poznania. Zainteresowanie organizacją stoiska narodowego wyraził na przykład klaster producentów mebli z Ukrainy. Szczegółowe informacje i lista zgłoszonych firm znajdują się na stronie www.meblepolska.pl.

Bezpłatny bilet tylko online
W Internecie trwa rejestracja kupców meblowych zainteresowanych udziałem w targach. Codziennie w systemie www.mtp24.pl rejestrują się dziesiątki przedstawicieli renomowanych grup zakupowych i sieci salonów meblowych z całego świata.  Tylko zarejestrowani online przedstawiciele branży meblowej mogą otrzymać bezpłatny bilet wstępu na targi. Wcześniejsza rejestracja internetowa pozwala nie tylko uniknąć kolejek przy wejściu na targi, ale także zaoszczędzić. W przeciwieństwie do biletu elektronicznego, który jest bezpłatny, do biletu papierowego odbieranego w kasie przy wejściu na targi doliczana będzie opłata manipulacyjna w wysokości 10 zł. Organizator – Grupa MTP – spodziewa się łącznie ponad 20.000 zwiedzających.  Kupcy meblowi dysponujący największym potencjałem zakupowym tradycyjnie już będą mogli skorzystać ze specjalnego serwisu, w ramach którego poza bezpłatnym wstępem i wjazdem na targi oraz cateringiem będą mogli liczyć na pomoc w organizacji przyjazdu, zakwaterowaniu, zaproszenie na wieczór branżowy i nieograniczony dostęp do strefy spotkań „Meeting Point” zapewniającej komfortowe warunki pracy oraz pełną dyskrecję niezbędną przy prowadzeniu negocjacji biznesowych.

Rejestracja online na targi:  www.meblepolska.pl 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ