Fot. Rosanero

Fot. Rosanero

  • Autor: mg
  • 03 lis 2017 14:14 (aktualizacja: 07 lis 2017 09:09)

Meble Rosanero będą dostępne w wybranych salonach Eurofiran

Marka Rosanero zacieśniła współpracę z firmą Eurofirany. Dzięki temu wybrane produkty Rosanero będą dostępne w salonach sprzedaży producenta dekoracji okiennych na warszawskiej Woli i w Jankach k. Warszawy. Wcześniej firma specjalizowała się przede wszystkim w sprzedaży internetowej.

Rosanero to polska firma produkująca meble oraz akcesoria do wnętrz, które wpisują się w popularny w ostatnich latach styl minimalistyczny. W swojej ofercie posiada m.in. komody, meblościanki, stoliki, ławy, meble łazienkowe, łóżka, sofy, fotele oraz artykuły dekoracyjne. Wszystkie produkty powstają na indywidualne zamówienie i są wytwarzane w Polsce, we własnym zakładzie produkcyjnym. Firma specjalizuje się w sprzedaży internetowej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom odbiorców, marka Rosanero zdecydowała się na prezentowanie niektórych spośród swoich wyrobów w salonach sprzedaży firmy Eurofirany, producenta tekstyliów.

W ramach realizowanych działań wybrane produkty Rosanero, tj. krzesło "Loft", fotel "Lazy II", stół "Aramis", pufa "Holly", a także komody "Gloria" i "Emma" będzie można obejrzeć w dwóch punktach sprzedaży Eurofiran, zlokalizowanych w CH Wola Park przy ulicy Górczewskiej 124 w Warszawie oraz w Homepark Janki przy pl. Szwedzkim 3 w Jankach k. Warszawy. Przy podjęciu decyzji o współpracy kluczowe były wysoka jakość oferowanych produktów, bogata oferta, wieloletnie doświadczenie oraz indywidualne podejście do klienta, które cechują obie firmy. Warto podkreślić, że nie jest to pierwsza wspólna inicjatywa obu przedsiębiorstw. We wrześniu tego roku podczas Targów Wyposażenia Hoteli "Invest-Hotel" wspólne stoisko Rosanero i Eurofiran zostało wyróżnione tytułem "Acanthus Aureus" za najlepiej zaprojektowane stoisko targowe.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ