Nittorp, IKEA

Nittorp, IKEA

  • Autor: bm
  • 10 paź 2017 09:48 (aktualizacja: 12 paź 2017 11:12)

Meble rtv na polskim rynku - przegląd oferty producentów

Współczesna szafka RTV ma być ozdobą salonu, nie tylko funkcjonalną skrzynką, na której ustawimy sprzęt audio-wideo. Niezależnie od tego, czy ukryjemy w niej sprzęt, czy go wyeksponujemy, warto zadbać o to, aby pasowała do stylistyki całego wnętrza, była funkcjonalna i zmieściła wszystkie niezbędne przedmioty.

Charakterystyczną wspólną cechą większości modeli szafek dostępnych w polskich sklepach meblowych jest dążenie do ukrycia wszelkich mało estetycznych z natury przedmiotów. Mamy więc do dyspozycji rozmaite kombinacje szuflad i szafek – pełnych lub przeszklonych, paneli przesuwnych, osłon na kable itd. Wszystko to pozwala schować niezbędne drobiazgi, nie utrudniając jednocześnie dostępu do nich. Prezentowane szafki w większości stanowią elementy całych kolekcji do pokoju dziennego. Są więc łatwe do skomponowania w większą całość, którą możemy w ciekawy sposób zabudować niemal całą ścianę. Dostępne są zazwyczaj w różnych wersjach: mini, maxi, z panelem tv lub bez, z szufladą lub szafką.

Producenci mebli rtv dbają o detale swoich produktów. W najnowszych kolekcjach nie brakuje modeli o zintegrowanych uchwytach, zastosowanych systemów cichego domyku lub systemów drzwiczek przesuwnych. W wielu z nich możliwe jest dodatkowe podświetlenie, które dodaje uroku kącikowi telewizyjnemu. Firmy nie stronią też od urozmaicania mebli nowymi, ciekawymi materiałami i stosowania rozwiązań technologicznych, które podnoszą funkcjonalność modeli.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ