Szafka RTV Vento. Fot. Hubertus

Szafka RTV Vento. Fot. Hubertus

  • Autor: bm
  • 18 lut 2016 08:40 (aktualizacja: 23 lut 2016 08:36)

Meble RTV - przegląd oferty z polskiego rynku

Współczesna szafka RTV ma być ozdobą salonu, nie tylko funkcjonalną skrzynką, na której ustawimy sprzęt audio-wideo. W porównaniu do modeli sprzed kilku lat, jest wizualnie lżejsza, projektowana z większą dbałością o szczegóły i ogólny efekt estetyczny.

Oto 40 szafek i zestawów mebli RTV z polskich sklepów:

Dinaro

Black Red White

CHARAKTERYSTYKA: „Dinaro” to meble, które zostały stworzone z myślą o nowoczesnych pokojach dziennych. Liczne moduły bez problemu pomieszczą drobiazgi, a wysokiej klasy akcesoria zagwarantują płynne i ciche domykanie frontów. Dodatkowym atutem mebli są uchwyty zintegrowane z frontem oraz energooszczędne oświetlenie LED.

Cena: od 649 zł (szafka RTV)

Gent

Black Red White

CHARAKTERYSTYKA: „Gent” to kompozycja klasyki z nowoczesnymi rozwiązaniami. Atutem kolekcji jest szereg funkcjonalnych rozwiązań - oświetlenie LED, bezpieczne hartowane szkło, oraz akcesoria z systemem cichego domykania frontów. Miłośnicy seansów filmowych znajdą miejsce na ustawienie sprzętu elektronicznego w szafkach RTV z otworami na okablowanie.

Cena: od 899 zł (szafka RTV)

Median

Black Red White

CHARAKTERYSTYKA: Nowoczesna kolekcja z tkaniną akustyczną daje kompleksowe możliwości urządzenia multimedialnego salonu. System oferuje wysokiej jakości rozwiązania na organizację sprzętu elektronicznego. Szafki RTV można ze sobą dowolnie łączyć i wygodnie prowadzić okablowanie we wnętrzach mebli.

Cena: od 1899 zł (szafka RTV)

Possi

Black Red White

CHARAKTERYSTYKA: Z kolekcją „Possi” od Black Red White można stworzyć meble według własnego projektu i dopasować je do siebie. Można bawić się kolorami i stworzyć indywidualne wnętrze. Użytkownik ma do dyspozycji aż 32 różne kolory frontów i 3 bazowe barwy korpusu do wyboru.

Cena: od 449 zł (szafka RTV)

Passion

BogFran

CHARAKTERYSTYKA: Struktura płyty 3D w połączeniu z aluminiowymi dodatkami nadaje meblom nowoczesny wygląd oraz funkcjonalny charakter. Bryłę mebli tworzą masywne blaty. Fronty zachodzącą na korpus. Szuflady wyposażone zostały w zintegrowany system cichego wyhamowywania, natomiast witryny - w cichy domyk i opcjonalnie dostępne oświetlenie LED.

Elisse

Bydgoskie Meble

CHARAKTERYSTYKA: Kolekcja „Elisse” dostępna jest w dwóch wariantach kolorystycznych: oryginalnym połączeniu naturalnej okleiny jesionowej i kremowej skóry ekologicznej oraz w całościowym wykończeniu naturalną okleiną jesionową. Użyte w produkcji materiały są trwałe oraz odporne na przedwczesne starzenie, dzięki czemu meble przez wiele lat cieszą oczy niezmienionym wyglądem.

Movie

Bydgoskie Meble

CHARAKTERYSTYKA: Kolekcja „Movie” w dwóch wariantach kolorystycznych to nowoczesne meble pasujące do różnej wielkości pomieszczeń. Kolekcję wyróżniają głośniki, wbudowane w panel telewizyjny, które szczególnie spodobają się miłośnikom czystego brzmienia. Dostępne w standardzie oszczędne oświetlenie typu LED idealnie współgra z asymetrycznymi kształtami brył, podkreślając ich charakter.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ