Fot. Bretz/Galeria Heban

Fot. Bretz/Galeria Heban

  • Autor: bm
  • 27 lut 2019 11:55 (aktualizacja: 28 lut 2019 13:37)

Meble włoskich marek - dostępne w warszawskim showroomie

Bretz, Arketipo, Borzalino czy Edra to tylko niektóre z luksusowych włoskich marek meblowych, jakie można obejrzeć i kupić w jednym z warszawskich showroomów - Galerii Heban.

To wzornictwo zdecydowanie inne od tego, co możemy znaleźć w większości polskich sklepów, meble, które spodobają się wytrawnym znawcom designu i osobom poszukującym nietypowych efektów we wnętrzu. Luksusowa kolekcja Bretz oferuje komfort i innowacyjne wzornictwo. Awangardowe
spojrzenie na mebel zostało połączone z solidnym rzemiosłem i jakością. Np. sofa "Cloud7" jest uosobieniem filozofii Brezt. Model zaprojektowany przez Magdalenę Borowski-Jasienski to asymetryczna kompozycja łącząca oparcie z siedziskiem, które jest jakby zawieszone w chmurach. 

W Galerii Heban stworzono też strefę dedykowaną specjalnie marce Edra. Znajdziemy w niej kultowe propozycje marki, zaprojektowane we współpracy z gwiazdami światowego designu. Oferta showroomu wzbogaciła się w zeszłym roku o produkty włoskiej marki Borzalino. Firma powstała w 1976 roku i specjalizuje się w produkcji mebli wypoczynkowych. Od listopada 2018 roku w galerii dostępne są też meble Arketipo - marki, która może poszczycić się współpracą ze znakomitymi projektantami. Wystarczy wymienić takie nazwiska, jak Giuseppe Vigano, Adriano Piazzesi, Bartoli Design, Carlo Bimbi, Cristophe Pillet, Francesco Rota, Gino Carollo, Leonardo Dainelli, Lievore Altherr Molina, Manzoni i Tapinassi Massimo Lorusso Mauro Lipparini.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ