Meble tapicerowane zagranicznych marek w salonach Mesmetric

Meble tapicerowane zagranicznych marek w salonach Mesmetric

  • Autor: bm
  • 05 gru 2017 09:14 (aktualizacja: 12 gru 2017 11:31)

Meble włoskie i hiszpańskie dostępne na polskim rynku

Polscy klienci coraz częściej interesują się modnym designem i poszukują nowych rozwiązań meblowych. Rośnie popularność marek zagranicznych – szczególnie włoskich i hiszpańskich. Meble i akcesoria do wnętrz renomowanych producentów zagranicznych są dostępne w showroomach typu concept store i innych sklepach meblowych.

Hiszpański temperament i zmysłowość w połączeniu z kobiecą wrażliwością – tak można by określić projekty Patricii Urquioli. Jest jedną z najbardziej rozpoznawanych kobiecych sław światowego designu. Najlepsze projekty jej autorstwa - między innymi te dla marki Moroso - dostępne są w polskich showroomach Mesmetric.

Meble i akcesoria wielu zagranicznych marek, głównie włoskich, można znaleźć również w warszawskiej Galerii Heban. Należą do nich chociażby marki Arketipo czy Catellan Italia, ale też Arte Veneziana, której znakiem rozpoznawczym są ręcznie grawerowane, zdobione szkłem weneckim lustra. Ich elementy znajdziemy również w meblach włoskiego producenta.

Meble hiszpańskich marek dostępne są w poznańskim showroomie firmy Swarzędz Home, która nawiązała współpracę z agencją Barcelona Concept z Barcelony. Dzięki niej w showroomie można zobaczyć i zakupić produkty cenionych marek takich jak Joquer, Mobles 114, Ondaretta i Omelette Editions.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ