Fabryka Mebli Wójcik. Fot. Archiwum

Fabryka Mebli Wójcik. Fot. Archiwum

  • Autor: mg
  • 21 sty 2016 09:24 (aktualizacja: 22 sty 2016 09:02)

Meble Wójcik uhonorowane „Gazelą Biznesu 2015”

Fabryka Mebli Wójcik znalazła się w gronie laureatów tegorocznej, szesnastej już, edycji "Gazel Biznesu". Firma po raz trzeci zdobyła tytuł, który honoruje najdynamiczniej rozwijające się małe i średnie przedsiębiorstwa.

Podczas tegorocznej edycji rankingu wyróżnione zostały najdynamiczniej rozwijające się małe i średnie firmy. O tytuł "Gazele Biznesu 2015" mogły ubiegać się firmy, które rozpoczęły działalność przed rokiem 2012 i prowadzą ją nieprzerwanie do dziś, a w roku 2012 przychody netto ze sprzedaży mieściły się w przedziale pomiędzy  3 a 200 mln złotych. W rankingu nie mogły się natomiast znaleźć firmy, które w badanym okresie miały chociaż raz ujemną wartość kapitału własnego.

Bardzo nas cieszy, że po raz trzeci w naszej historii otrzymaliśmy tak prestiżowe wyróżnienie. Tytuł "Gazele Biznesu 2015" pokazuje, że nasza fabryka, ale też cała marka Meble Wójcik, cały czas dynamicznie się rozwija. A wyniki, które uzyskaliśmy, świadczą o tym, że nasze produkty cieszą się dużym zaufaniem klientów. Jest to zdecydowanie zasługa całego zespołu naszej firmy  - mówi Piotr Wójcik, wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu marki Meble Wójcik

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ