Adriana Furniture

Adriana Furniture

  • Autor: bm
  • 23 cze 2017 13:15 (aktualizacja: 26 cze 2017 14:12)

Meble wypoczynkowe do dużego wnętrza - oferta producentów

Salony i pokoje dzienne o dużym metrażu dają wiele możliwości aranżacji kącika wypoczynkowego. To właśnie dużym, przestronnym wnętrzom dedykowane są wielomodułowe narożniki, zestawy wypoczynkowe o większych niż standardowe gabarytach.

CZYTAJ TEŻ: Ranking Producentów Mebli Tapicerowanych 2017

Chociaż najnowsze trendy w meblarstwie idą w kierunku aranżacji niewielkich mieszkań i projektowania mebli o niezbyt  dużych wymiarach, na rynku nie brakuje propozycji dedykowanych większym pomieszczeniom. Są to najczęściej rozłożyste narożniki, często o układzie "w literę U", umożliwiające odpoczynek nie tylko dużej rodziny, ale też spotkanie w gronie przyjaciół. Tego rodzaju meble zazwyczaj wyposażone są w dodatkowe funkcje ułatwiające relaks, ale również dające możliwość dowolnego kształtowania powierzchni wypoczynku - czy to poprzez przesuwane oparcia, zwiększające szerokość siedziska, czy to przez ruchome zagłówki i opuszczane podłokietniki, wreszcie - przez rozkładanie części siedziska w szezlong lub powiększanie sofy o dodatkowe pufy.

Tego rodzaju mebli wypoczynkowe mieli okazję oglądać zwiedzający tegoroczne i ubiegłoroczne targi meblowe w Kolonii i Mediolanie. Wiodący producenci promowali właśnie rozwiązania do dużych metraży, realizując jednocześnie ideę przytulnego wnętrza, pełnego miękkich, wygodnych powierzchni do siedzenia i spania.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ