Fot. Lema/Mood Design

Fot. Lema/Mood Design

  • Autor: bm
  • 29 sie 2019 10:39 (aktualizacja: 30 sie 2019 09:38)

Meble znanej włoskiej marki - dostępne na polskim rynku

Lema to jedna z najważniejszych włoskich marek wnętrzarskich, funkcjonująca od prawie 50 lat i od początku współpracująca z renomowanymi projektantami. Od niedawna produkty marki są dostępne również na polskim rynku.

Meble marki Lema można znaleźć w ofercie Mood Design. W kolekcji znajdziemy szeroki wybór mebli do pokoi i salonów, takich jak szafy, stoły i stoliki, fotele, sofy, komody, krzesła, półki, łóżka. Szczególnie warto zwrócić uwagę na nowoczesne systemy do przechowywania – systemy szaf oraz garderoby walk-in. Modułowe i konfigurowane pod indywidualne zamówienia rozwiązanie pozwalają racjonalnie zaplanować każdą, nawet najtrudniejszą przestrzeń. W tym roku marka wprowadziła innowacyjny Lema Air Cleaning System, który montowany jest w szafach opcjonalnie. Opatentowany system czyszczenia powietrza wykorzystuje nanotechnologię i specjalną lampę UV. Dzięki nim wewnątrz szaf i garderób wytwarza się reakcja fotochemiczna, która niszczy bakterie i pleśń oraz wszelkie zapachy. Nie ma więc potrzeby oddawania ubrań do pralni chemicznej za każdym razem, kiedy staną się nieświeże.

Firma Lema została założona w 1970 r., ale jej historia sięga przełomu lat 30. i 40. i związana jest z meblarskimi tradycjami właścicieli firmy – rodziny Meroni. Od początku Lema współpracowała z uznanymi projektantami, sukcesywnie lansując coraz bardziej nowoczesną estetykę. Jednym z pierwszych współpracowników marki był Angelo Mangiarotti, uznany włoski designer i architekt.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ