Stoisko Comforty na Salone del Mobile 2018. Fot. Ernest Wińczyk

Stoisko Comforty na Salone del Mobile 2018. Fot. Ernest Wińczyk

  • Autor: bm
  • 15 maj 2018 08:20 (aktualizacja: 16 maj 2018 11:25)

Meble znanych polskich projektantów na targach w Mediolanie

Na tegorocznych targach Salone del Mobile w Mediolanie tradycyjnie już zaprezentowała się marka Comforty. Na jej ekspozycji można było oglądać projekty czołowych polskich projektantów.

Comforty regularnie wystawia się w Mediolanie i co roku jest to okazja do pokazania nowości autorstwa znanych polskich projektantów. Jan Kochański, Krystian Kowalski, Maja Ganszyniec, Dorota Koziara – to tylko niektóre z nazwisk polskiego świata designu, które marka Comforty promuje na mediolańskich targach. W tym roku jedną z ciekawych nowości był fotel „Calder” młodego projektanta Jana Kochańskiego. Pokazano też okrągły stolik „Circus”, zaprojektowany przez Krystiana Kowalskiego i meble z kolekcji „Anvil” tego samego projektanta. Warto też było zwrócić uwagę na system siedzisk „Altair” (Grzegorz Niwiński & Jerzy Porębski - Design Society) czy zestaw sof „Ume” (Maja Ganszyniec).

Wizerunek całego stoiska powstał przy współpracy z Dorota Koziara Studio, na ekspozycji znalazły się też stoliki „Pelagie” autorstwa Doroty Koziary.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ