Fot. Shutterstock

Fot. Shutterstock

  • Autor: bm
  • 27 kwi 2016 05:30

Meblowy rynek e-commerce – najnowszy raport

Według badań B+R Studio, średnia wartość zakupu mebli przez internet w Polsce wynosi 713 zł. Kupujemy w sieci coraz więcej artykułów wyposażenia wnętrz, coraz częściej też producenci otwierają swoje sklepy internetowe. Więcej na ten temat – w najnowszym raporcie.

Rynek e-commerce staje się co raz bardziej popularną formą zakupów. Respondenci zaczęli dostrzegać korzyści z zakupów online takie jak np.: niższe ceny, duży wybór asortymentu, szybki czas dostawy, płatności przez konto internetowe, a także wynikające z tego - wygodę i oszczędność czasu. Mając na uwadze spore zainteresowanie zakupami za pośrednictwem internetu, firma B+R Studio przygotowała opracowanie obrazujące rynek e-commerce w kontekście branży meblarskiej.

Raport pt. „E-commerce w branży meblarskiej” ukaże się już niebawem. Znajdą się w nich między innymi odpowiedzi na takie pytania: Ilu Polaków robi zakupy przez internet? Na co konsumenci zwracają uwagę przy zakupie mebli przez internet? Ilu polskich producentów i dystrybutorów oferuje sprzedaż mebli za pośrednictwem internetu? Jakie meble i za ile kupimy w internecie? Które sklepy promują swoje produkty na portalach społecznościowych?

Więcej informacji - na stronie www.brstudio.eu

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ