isaloni_2017.jpg

isaloni_2017.jpg

  • 27 marz 2020 21:33

Mediolańskie targi iSaloni odwołane

Z powodu pandemii koronawirusa przełożone na czerwiec mediolańskie targi iSaloni odwołane. Kolejna edycja odbędzie się tradycyjnie w kwietniu 2021 r.


Edycja Salone del Mobile 2020. Milano została zawieszona. Wydarzenie odbędzie się teraz w dniach 13–18 kwietnia 2021 r. Decyzja o odroczeniu została podjęta przez zarząd Salone del Mobile.Milano w świetle trwającej pandemii koronawirusa, która rozprzestrzenia się na prawie każdy kraj na świecie. Sytuacja, która doprowadziła do pierwotnej zmiany daty z kwietnia na czerwiec, ogłoszona 25 lutego, uległa zasadniczej zmianie. Chociaż byliśmy zdeterminowani, aby dotrzymać terminu czerwcowego, aby coroczne wydarzenie odbyło się zgodnie z planem, obecne, niespotykane okoliczności i niepewność w średnim okresie oznaczają, że tegoroczny Salone nie może już iść do przodu - mówią orgzanizatorzy.

Edycja 2021, podczas której będzie obchodzona 60. rocznica Salone, będzie wydarzeniem specjalnym dla całego sektora. Po raz pierwszy wszystkie odbywające się co dwa lata wystawy odbędą się w połączeniu z Salone Internazionale del Mobile, Międzynarodową Wystawą Wyposażenia Mebli, Workplace 3.0, S.Project i SaloneSatellite. Oznacza to, że EuroCucina, FTK (Technology For the Kitchen) i Międzynarodowa Wystawa Łazienkowa odbędą się również w przyszłym roku, wraz z Euroluce, który był już zaplanowany na 2021 rok.

Te pojedyncze, wielkie targi branżowe będą nową okazją do zrewitalizowania naszych firm, całego łańcucha dostaw, który współdziała z Salone i Mediolanem.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ