Położenie głowy na miękkiej poduszce i otulenie się delikatnym kocem potrafi zdziałać cuda. Fot. Zara Home

Położenie głowy na miękkiej poduszce i otulenie się delikatnym kocem potrafi zdziałać cuda. Fot. Zara Home

  • Autor: wm
  • 27 gru 2013 18:02

Mhome & Flowers - meble do domu i ogrodu

Mhome & Flowers to nowa sieć handlowa oferująca meble, wyposażenie wnętrz i artykuły ogrodnicze. Jej pierwszy, warszawski punkt otwarto pod koniec listopada b. r.

Pierwszy market spółki otwarto na warszawskim Targówku, przy ulicy Jagielońskiej 82. Poddany gruntownej modernizacji i adaptacji obiekt docelowo ma mieć 22 tys. m2 powierzchni, uzupełniać ma go 15 tys. m2 ekspozycji na wolnym powietrzu przeznaczonej na artykuły ogrodnicze. Część poświęcona meblom została uruchomiona już teraz, tak by pierwsi klienci mogli tu dokonać zakupów jeszcze w okresie przedświątecznym.

Część poświęcona ogrodom zostanie uruchomiona na wiosnę.

Mhome & Flowers będzie siecią sprzedającą meble i wyposażenie pod własną marką. Jej ofertę, zdaniem Piotra Kosińskiego, kierownika działu wyposażenia wnętrz i dekoracji spółki, można określić jako „nowoczesną i funkcjonalną”. Klient znajdzie tu zarówno meble mieszkaniowe i kuchenne, jak też oświetlenie, sprzęt AGD i RTV, artykuły tekstylne, pościel, artykuły wyposażenia wnętrz i dekoracje – wszystko czytelnie podzielone na działy i łatwe do znalezienia dzięki kierunkowej organizacji przestrzeni sklepu. Spółka chce także zaproponować swoim klientom profesjonalne usługi remontowe, świadczone przez własną ekipę.

Atutem oferty Mhome & Flowers ma być także oryginalność oferty: znajdą się w niej meble produkowane na potrzeby spółki, często przez firmy specjalizujące się w dostawach dla dużych klientów sieciowych za granicą, nie znane dotychczas szerzej na rynku polskim.

Rekordowo krótki ma być także czas realizacji zamówień na meble – klienci będą na nie czekać tylko tydzień.
Salon Mhome & Flowers ma się wyróżniać także wysokim standardem obsługi klienta. Specjalnie przeszkolony, 80-osobowy personel będzie służył klientom fachową radą i pomocą przy wyborze mebli i wyposażenia, kupujący mogą także liczyć na bezpłatny transport w promieniu 30 km od salonu.

Mhome & Flowers to polska spółka, która zamierza współpracować przede wszystkim z polskimi producentami – ok. 70 % jej oferty stanowić mają artykuły wyprodukowane w Polsce. W planach spółki jest dalszy rozwój sieci handlowej: kolejne sklepy powstaną w Poznaniu, Gdańsku, Krakowie, a także za granicą: m. in. w Berlinie, Kijowie i Pradze.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ