Wnętrze najnowszego salonu sprzedaży mebli BRW. Fot. archiwum

Wnętrze najnowszego salonu sprzedaży mebli BRW. Fot. archiwum

  • Autor: ag
  • 27 gru 2013 18:01

Miasto Wnętrz w stolicy Wielkopolski

11 lipca br. firma Black Red White otworzyła nowy salon meblowy przy ul. Serbskiej 9 w Poznaniu. Aktualnie to największa w Polsce placówka handlowa tego przedsiębiorstwa. Salon ma powierzchnię 15 tys. m2.

Miasto Wnętrz (taką nazwę nosi nowy obiekt) mieści się w zrewitalizowanej fabryce rowerów. Wnętrze salonu stylizowane jest na zabudowę miejską – z jej niezbędnymi atrybutami, takimi jak: kamienice, alejki, oświetlenie uliczne, czy ratuszowy zegar. W obiekcie prezentowanych jest 250 aranżacji różnych wnętrz (pokoje dzienne, młodzieżowe, sypialnie, jadalnie, gabinety), a także 46 układów kuchennych. Między „kamienicami” przygotowano największą w Poznaniu ekspozycję mebli tapicerowanych (o powierzchni 3 tys. m2). Do dyspozycji klientów oddano też galerię Maluszek, oferującą meble i akcesoria dla dzieci.

Klienci salonu mogą skorzystać z porad architektów wnętrz – przygotowano tu m.in. trzy multimedialne stanowiska, umożliwiające aranżację kuchni (wizualizacja projektowanego pomieszczenia wyświetlana jest na specjalnie przygotowanym ekranie plazmowym). Ofertę handlową obiektu uzupełniają produkty sklepów partnerskich: Komfort, Wema i Eurofirany. W Mieście Wnętrz na klientów czeka też Galeria Dekoracji z ponad 6 tys. różnych dodatków aranżacyjnych.

Salon Black Red White to zupełnie nowa jakość ekspozycji mebli i akcesoriów wyposażenia wnętrz – nie tylko w Poznaniu, ale i w całej Polsce – mówi Mariusz Bosak, prezes Zarządu firmy MBS (prowadzącej salon BRW w Poznaniu). – Obiekt przy ul. Serbskiej stanowi połączenie ciekawej architektury z funkcjami komercyjnymi. Do dyspozycji klientów oddajemy wyjątkową przestrzeń, w której będą mogli nie tylko dokonać zakupów, ale również zrelaksować się w kawiarni utrzymanej w paryskim klimacie, czy też wziąć udział w wernisażach i wystawach prac polskich artystów.

Aktualnie w skład sieci firmowej Black Red White wchodzą 44 salony. Dziewięć z nich to obiekty wielkopowierzchniowe, zlokalizowane w: Krakowie, Lublinie, Zabrzu, Będzinie, Chorzowie, Łodzi, Bydgoszczy, Poznaniu i we Wrocławiu.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ