Biurko Stand Up R firmy Mikomax Smart Office. Projekt: Tomasz Augustyniak. Fot. Mikomax Smart Office

Biurko Stand Up R firmy Mikomax Smart Office. Projekt: Tomasz Augustyniak. Fot. Mikomax Smart Office

  • Autor: mg
  • 23 cze 2017 12:59 (aktualizacja: 23 cze 2017 13:54)

Mikomax promuje rozwiązania dla nowoczesnych miejsc pracy

Mikomax Smart Office, jako partner strategiczny 8. konferencji ABSL, zaprezentował podczas tego wydarzenia rozwiązania będące odpowiedzią na nowe kierunki rozwoju współczesnych miejsc pracy. Konferencja pod hasłem "The Old World Disrupted” odbyła się w Łodzi w dniach od 12 do 14 czerwca br.

8. Konferencja ABSL stanowiła platformę dyskusji i wymiany doświadczeń związanych z kluczowymi kierunkami rozwoju polskiej gospodarki. Tematy poruszane w trakcie wydarzenia dotyczyły czynników związanych z rozwojem sektora, takich jak między innymi technologia czy ewolucja rynku pracy.

W czasie wydarzenia Mikomax Smart Office zaprezentował zagadnienia związane ze zmianami w sposobie organizacji pracy. Drugiego dnia konferencji ABSL przeprowadzone zostały warsztaty dotyczące smart workingu i jego wdrożenia w organizacji. Następnego dnia Zuzanna Mikołajczyk, dyrektor ds. handlu i marketingu, członek zarządu Mikomax Smart Office, wzięła udział w panelu dyskusyjnym poświęconym współpracy korporacji ze start-upami.

Firmy z sektora usług dla biznesu stanowią obecnie jedną z najważniejszych grup pracodawców na polskim rynku pracy. Jedno z kluczowych wyzwań, które przed nimi stoi, to zainteresowanie współpracą najlepszych talentów na rynku pracy, a elementem przewagi konkurencyjnej jest dostosowanie miejsca pracy do potrzeb współczesnych kandydatów. Ewoluuje model pracy, a co za tym idzie, zmieniają się oczekiwania związane z przestrzenią, w której wykonujemy zadania służbowe. Coraz częściej stawiamy na nowe technologie i rozwiązania smart, które dopasują się do naszych potrzeb - mówi Zuzanna Mikołajczyk.

W czasie konferencji flagowe produkty Mikomax Smart Office można było przetestować w wyposażonym przez firmę foyer konferencyjnym. Zaprezentowane zostały mobilne kabiny z rodziny "#Hush". Wersje "#Phone", "#Closed", "#Meet" czy "#Work" to rozwiązania dostosowane do pracy indywidualnej i kameralnych spotkań, które pozwalają w otwartej przestrzeni wydzielić komfortowe miejsce do rozmów czy pracy projektowej. Z kolei "Stand Up R" to biurko z możliwością manualnej regulacji wysokości blatu – laureat tegorocznej nagrody "Red Dot", "Best of the Best" w kategorii "Product Design". Firma zaprezentuje również unikalne rozwiązanie IT, wspierające efektywne zarządzanie przestrzenią biurową, oparte na technologii beacon.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ