Hettich on tour

Hettich on tour

  • Autor: bm
  • 31 maj 2017 11:37

Mobilny showroom Hettich odwiedził już dziewięć miast!

Hettich on Tour to unikalna forma prezentacji nowości produktowych dla producentów mebli, podczas której mobilny showroom odwiedza wybrane miejsca w Polsce. Odwiedzający mogą obejrzeć, wypróbować i sprawdzić, jak działają poszczególne rozwiązania techniczne producenta akcesoriów.

CZYTAJ TEŻ: Showroomy producenta - inspiracją do aranżacji wnętrza

Mobilny showroom z nowościami dla stolarzy odwiedził już 9 miast północnej Polski, przemierzając od Gorzowa Wielkopolskiego po Białystok i wyruszył przez Siedlce i Lublin na południe kraju, gdzie jeszcze do 28 czerwca umożliwi uczestnikom otwarcie szafek i szuflad poruszanych unikalną techniką Hettich.

"Pokazujemy pełen przekrój różnych rozwiązań, które są unikalne na polskim rynku i to właśnie najbardziej przyciąga uwagę stolarzy, którzy chcą się wyróżnić od konkurentów" - zapewnia Joanna Nowak z Hettich Polska. 

Zabudowę traka można zacząć zwiedzać od "kuchni", gdzie w szafkach dolnych zamontowano komfortowe szuflady InnoTech Atira oraz ArciTech prezentując ich główne walory: modny design i różnorodną kolorystykę, zróżnicowane wykończenie boków oraz liczne opcje organizerów zmieniających ich funkcję. Premierą na tegorocznym Hettich on Tour jest prowadnica Quadro do szuflad drewnianych o grubości oskrzyni do 19 mm, która pozwala zastosować wygodne szuflady z opcją Push to open i pełnym wysuwem nie tylko w kuchni, ale również meblach salonowych czy sypialni. 

W szafkach górnych zabudowy kuchennej pokazano różne opcje zamykania frontów - bardzo wygodny system SlideLine M do wpuszczanych drzwi przesuwnych oraz zawiasy Sensys do cienkich frontów o grubości zaledwie 10 mm. Obie propozycje doskonale wpisują się w trend "odchudzania" mebli, zmniejszania ich ciężaru. Kolekcję rozwiązań prezentowaną w mobilnym showroomie uzupełnia system do drzwi składanych WingLine 780, które w prosty sposób montuje się w korpusie szafki kuchennej czy łazienkowej z lustrem. To doskonała alternatywa do wąskich pomieszczeń, gdzie przestrzeń nie pozwala na stosowanie frontów rozwieranych. W drugiej części showroomu stolarze mogli zobaczyć najnowszą propozycję dla dużych frontów składanych - okucia WingLine L. Ich atutem jest opcja otwierania poprzez naciśnięcie frontu (Push to Move). 

Na trasie Hettich on Tour w czerwcu znajdzie się hurtownia Mikomax w Łodzi, Valcomp w Warszawie, a następnie DIM w Rzeszowie, GrassHopper w Kalwarii Zebrzydowskiej, Drewdud w Mielcu, Rejs w Bralinie, Belmeb w Izdebniku, Rudex w Częstochowie oraz Belmeb w Tychach. Część hurtowni po raz pierwszy dołączyło do cieszącej się dużą popularnością wśród stolarzy imprezy.

"Premierowo zaparkowaliśmy naszym mobilnym showroomem m.in. w Bydgoszczy na terenie hurtowni Rachwał, gdzie nasze systemy obejrzało ponad 200 osób" - wspomina Joanna Nowak. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ