Łóżko Norfolk. Fot. MTI Furninova

Łóżko Norfolk. Fot. MTI Furninova

  • Autor: bm
  • 03 kwi 2019 10:55 (aktualizacja: 05 kwi 2019 07:51)

MTI Furninova wybuduje halę produkcyjno-magazynową w Kętrzynie

Firma MTI Furninova to polsko-szwedzka spółka, produkująca meble tapicerowane. Wkrótce producent zainwestuje w nową halę produkcyjno-magazynową. Na projekt otrzyma wsparcie w ramach Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

3 kwietnia 2019 r. Prezes Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej SA – Grzegorz Smoliński podpisał decyzję o wsparciu inwestycji w Kętrzynie, którą odebrali Członkowie Zarządu MTI-Furninova Polska – Cezary Kwasiborski oraz Szymon Kwasiborski.

Projekt inwestycyjny obejmuje budowę hali produkcyjno-magazynowej o powierzchni użytkowej ok. 1000 m² wraz z częścią socjalną, biurową i infrastrukturą towarzyszącą oraz wyposażenie hali w nowe maszyny i urządzenia (m.in. taśmociągi, regały magazynowe). Dzięki realizacji inwestycji możliwa będzie istotna reorganizacja cyklu technologicznego, co zdecydowanie wpłynie na zwiększenie zdolności produkcyjnych przedsiębiorstwa.

W ramach przedsięwzięcia MTI-Furninova Polska sp. z o.o. zainwestuje co najmniej 18 000 000 zł. Projekt zrealizowany zostanie w Kętrzynie na działce o powierzchni 5,7332 ha.

MTI-Furninova powstała w 1995 r. pod nazwą Meble Tapicerowane „International” Eustachiusz Bałanda. W 2000 r. nastąpiło przekształcenie w spółkę MTI-Furninova Polska sp. z o.o., która jest polsko-szwedzką firmą produkującą wysokiej jakości meble tapicerowane. Od 20 lat produkty przedsiębiorstwa trafiają do szerokiego grona odbiorców na całym świecie.

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

    • admin, 2019-08-07 11:55:28
    Ciekawe jakie stawki będą.
    www.procredito.pl/oferta/697-kredyty-pozyczki-ketrzyn