Verle Küchen na MaxExpo 2017

Verle Küchen na MaxExpo 2017

  • Autor: bm
  • 19 wrz 2017 13:03 (aktualizacja: 21 wrz 2017 12:14)

Na polskim rynku pojawiła się nowa marka mebli kuchennych

W ramach projektu Verle Küchen powstanie ogólnopolska sieć studiów mebli kuchennych. Pierwszy salon został otwarty we wrześniu w Lublinie, docelowo w całym kraju ma ich być łącznie 60. Verle Küchen to nowy projekt firmy Galicja Tomaszek wpieramy przez Siemensa.

Czytaj też: KUCHNIA W WYSOKIM POŁYSKU

Prezentacja nowego projektu Galicji Tomaszek i Siemensa miała miejsce na wrześniowych targach „Max Expo 2017” w Karpaczu. Na powierzchni 150 m2 zaaranżowany został wzorcowy salon Verle Küchen. Na ekspozycji pokazane zostały topowe modele z oferty producenta. Kuchnie wyposażone zostały w urządzenia Siemensa, który jest strategicznym partnerem nowej marki. W ofercie Verle Küchen dostępne jest ponad 100 modeli. To jedna z najszerszych ofert kuchni, zróżnicowana pod względem funkcjonalności, wzornictwa oraz rozmiarów i w cenach dostosowanych do polskiego rynku.

Galicja Tomaszek planuje rozwój tej marki na polskim rynku. We wrześniu otwarty został pierwszy salon Verle Küchen pod patronatem Siemensa w lubelskim centrum handlowym Gala. Do końca roku ma powstać flagowy showroom w Warszawie z powiększoną ekspozycją. Docelowo w całym kraju powstanie ponad 60 studiów z ofertą Verle Küchen. Każde z nich będzie posiadać 80-100 m2 powierzchni handlowej. Wyeksponowanych na niej zostanie 4-6 aranżacji kuchennych. Na miejscu dobrać będzie można urządzenia AGD Siemensa. Dodatkowo w salonach znajdzie się miejsce pracy dla architektów i projektantów, strefa inspiracji i multimediów oraz uzupełniające meble, oświetlenie i akcesoria.

Partnerom decydującym się na otwarcie salonu Varle Küchen firma Galicja Tomaszek oferuje szerokie wsparcie. Obejmuje ono nie tylko przygotowanie szczegółowego projektu studia. Partnerzy mogą liczyć na wykonanie niezbędnej zabudowy, w tym ścian działowych, malowanie i tapetowanie oraz montaż mebli i AGD. Zapewnione mają również niezbędne szkolenia oraz wsparcie marketingowe, w tym nagłośnienie otwarcia salonu. 

"Nasz projekt kierujemy do właścicieli studiów kuchennych, który w codziennej pracy chcą przede wszystkim skupić się na kontakcie z klientem. Zdajemy sobie sprawę, że w codziennym prowadzeniu studia to jest najważniejsze zadanie pochłaniające większość czasu. Dlatego na siebie bierzemy promocję marki i budowanie jej świadomości wśród Polaków" – mówi Krystian Karwacki, manager ds. rozwoju marki.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ