Corinna Graf, Marketing Manager w Nowy Styl Group Germany i i Gordon Arnemann, Managing Director Marketing and Distribution w Nowy Styl Group Germany

Corinna Graf, Marketing Manager w Nowy Styl Group Germany i i Gordon Arnemann, Managing Director Marketing and Distribution w Nowy Styl Group Germany

  • Autor: bm
  • 04 lip 2017 13:01

Nagroda dla Grupy Nowy Styl - za skuteczność w budowaniu wizerunku marki

Grupa Nowy Styl została doceniona przez ekspertów z German Design Council. Reprezentanci firmy odebrali w Berlinie główną nagrodę konkursu German Brand Award w kategorii “Interior & Living”.

German Brand Award to najważniejsza nagroda dla marek i zespołów nimi zarządzających w Niemczech, którą przyznają Niemiecka Rada Designu i Niemiecki Instytut Marek. Otrzymują ją firmy i osoby, które wyróżniają się innowacyjnością i skutecznością w kształtowaniu wizerunku swoich marek, a także spójną ich komunikacją.

W tegorocznej rywalizacji uczestniczyły firmy z wszystkich branż. W kategorii “Interior & Living” Grupa Nowy Styl rywalizowała z biurami projektowymi, producentami materiałów budowlanych oraz wyposażenia i dostawcami innowacyjnych usług dla branży. „Pozycja Rady Designu, szeroka wiedza i umiejętności członków niezależnego jury, a także złożona procedura konkursowa są gwarancją, że wśród wyróżnionych są naprawdę najlepsi.” – mówi Corinna Graf, Marketing Manager w Nowy Styl Group Germany.

Wśród kryteriów ocenianych przez jury były: percepcja marki, cechy wyróżniające na tle konkurencji, spójność wizualna, design produktów, dopasowanie do rynku, niezależność, innowacyjność, zawartość emocjonalna i symboliczna, warstwa językowa i oprawa wizualna produktów, funkcjonalność i łatwość obsługi, aspekty ekologiczne i trwałość oraz potencjalny wpływ na sukces ekonomiczny użytkowników.

Oficjalne wręczenie nagród odbyło się 29 czerwca podczas gali "German Brand Award 2017” w Berlinie. W imieniu Grupy Nowy Styl odebrali ją Corinna Graf i Gordon Arnemann, Managing Director Marketing and Distribution w Nowy Styl Group Germany.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ