Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

  • Autor: mg
  • 07 gru 2017 10:44 (aktualizacja: 11 gru 2017 10:23)

Nagroda "Rzetelni dla Biznesu 2017" dla Grupy Meblowej Szynaka

Grupa Meblowa Szynaka została uhonorowana nagrodą specjalną "Rzetelni dla Biznesu 2017", która jest częścia programu „Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki”. Uroczysta gala, podczas której wręczono nagrody, odbyła się 24 listopada br. w Sangate Hotel Airport w Warszawie.

Galę, która odbyła się 24 listopada br. w Sangate Hotel Airport w Warszawie, poprowadzili Dorota Gardias oraz Krzysztof Ibisz. Zgromadzonych gości powitał gospodarz wieczoru, Robert Składowski – prezes Ogólnopolskiej Federacji Przedsiębiorców i Pracodawców Przedsiębiorcy.pl, który pogratulował obecnym ich sukcesów oraz podkreślił zaangażowanie Federacji w działania na rzecz promowania polskiej przedsiębiorczości. Słowa uznania i gratulacje laureatom przekazał również Janusz Pietkiewicz, wiceprezydent Pracodawców RP.

Rada Programowa, w skład której weszli przedstawiciele patronów honorowych, instytucji współpracujących oraz organizatorów, wyłoniła laureatów programu "Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki". To inicjatywa, której celem jest kreowanie i umacnianie etycznych norm oraz standardów w czterech obszarach: przedsiębiorczości, samorządu, instytucji oraz ochrony zdrowia. W ramach programu przyznawany jest tytuł „Rekomendowana Marka Polskiej Gospodarki” oraz nagrody specjalne: „Rzetelni”, „Liderzy Polskiej Gospodarki” oraz „Diamenty Polskiej Gospodarki”.

W tym roku Grupa Meblowa Szynaka otrzymała nagrodę "Rzetelni dla Biznesu". Wnioskodawcą był wojewoda warmińsko-mazurski Arturi Chojecki, który w uzasadnieniu napisał: "Za stworzenie polskiej wielopokoleniowej rodzinnej firmy, która od 60 lat jest zawsze blisko ludzi".

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ