Stoisko GTV na targach SICAM 2018. Fot. GTV

Stoisko GTV na targach SICAM 2018. Fot. GTV

  • Autor: bm
  • 07 lis 2018 10:28 (aktualizacja: 08 lis 2018 13:59)

Najnowsze rozwiązania GTV na targach SICAM we Włoszech

Na targach SICAM, odbywających się we włoskim mieście Pordenone, prezentowane są między innymi najnowsze rozwiązania w zakresie akcesoriów meblowych. Jak co roku swoją ekspozycję podczas tego wydarzenia miała firma GTV.

Kilka tysięcy gości, godziny owocnych rozmów i wiele nowości! Tegoroczne targi SICAM we włoskim Pordenone obfitowały w wiele ciekawych rozwiązań. Polska firma GTV już tradycyjnie była jednym z wystawców.

W trakcie targów, firma GTV – wiodący dystrybutor akcesoriów meblowych – zaprezentował swoje strategiczne rozwiązania w tym szuflady Modern Box oraz Axis, które są bestsellerowym produktem pruszkowskiej firmy. Wśród pokazywanych artykułów znalazła się również nowość – garderoba ELITE, w kolorach białym oraz antracytowym – kompleksowy system rozwiązań, który jest odpowiedzią na brak miejsca na ubrania. Ważną nowością były też zawiasy z regulacją mimośrodową 3D - ZM-DCHC.

Za pomocą stołu tokenowego zaprezentowano także robiące wrażenie profile Glax. Dużym zainteresowaniem cieszyła się kolekcja nowych uchwytów. "Targi były dla nas bardzo owocne, zebraliśmy wiele kontaktów i odbyliśmy mnóstwo ciekawych, inspirujących rozmów. Nasza obecność tutaj to już tradycja" - mówi Marcin Piotrowski, koordynator ds. trade marketingu eksport w firmie GTV. Targi były dla GTV dobrą okazją do promocji za granicą, przed otwarciem oddziału w Hiszpanii.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ