Meble marki Noclaf są wyjątkowo odporne na działanie wilgoci. Fot. Noclaf

Meble marki Noclaf są wyjątkowo odporne na działanie wilgoci. Fot. Noclaf

  • Autor: bm
  • 21 cze 2017 12:34 (aktualizacja: 23 cze 2017 07:54)

Najnowsze trendy na rynku mebli łazienkowych

Łazienka nie jest miejscem, w którym chcemy często zmieniać wystrój i wyposażenie. Dlatego polscy klienci najczęściej szukają mebli trwałych i solidnych, odpornych na działanie wilgoci i funkcjonalnych. Lubią jednak czuć, że ich łazienka jest ponadto komfortowa i zgodna z aktualnymi trendami.

CZYTAJ TEŻ: Dwukolorowe kuchnie - wciąż aktualny trend

A jakie są trendy we współczesnej łazience? Producenci przede wszystkim stawiają na komfort użytkowania mebli i łatwość ich utrzymania w czystości. Nie bez znaczenia są też najnowsze technologie – najczęściej występujące w postaci udogodnień ułatwiających codzienne korzystanie w łazienki. Są to więc różnego rodzaju akcesoria typu szuflady z systemem cichego domyku, fronty bezuchwytowe otwierane dotykiem, sprytnie ukryte schowki i szufladki, których w funkcjonalnej łazience nigdy nie jest za wiele, systemy umożliwiające mobilność mebli i innych łazienkowych sprzętów.

Moda na minimalistyczne wnętrza nie ominęła również łazienki. Ten styl jest wręcz dedykowany pomieszczeniom, które służą do czynności higienicznych, a tym samym lubią czystość formy i jasne, świetliste kolory. W łazience, która nie przytłacza nadmiarem sprzętów i kształtów, panuje przyjemny, nieco chłodny i „orzeźwiający” klimat.

W łazienkowych wnętrzach mile widziane są nowoczesne technologie, które podnoszą komfort korzystania z mebli i armatury. Takie technologie zwiększają też odporność mebli na czynniki zewnętrzne.

CZYTAJ CAŁY ARTYKUŁ: W najnowszym wydaniu "Mebli Plus"

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ