Narożnik Chrome firmy Libro. Fot. Libro

Narożnik Chrome firmy Libro. Fot. Libro

  • Autor: bm
  • 01 marz 2018 09:07 (aktualizacja: 23 marz 2018 07:23)

Narożniki z funkcją spania - najchętniej wybierane przez klientów

Dziś wystarczy już tylko kilka sekund, aby wygodny mebel wypoczynkowy stał się komfortowym łóżkiem. Producenci mebli oferują coraz bardziej przemyślane kształty siedzisk oraz stosują w nich udogodnienia i mechanizmy, które mają zapewnić nam wygodę.

Polscy klienci lubią narożniki głównie dlatego, że pomagają one rozwiązać problem nieustawnych kątów pomieszczenia. Z narożną sofą kąt staje się bardziej przyjazny, zachęca do odpoczynku i ułatwia spójną aranżację wnętrza.

Najpopularniejsze na rynku są bez wątpienia narożniki wyposażone w funkcję spania i pojemnik na pościel. Są funkcjonalne, umożliwiają zorganizowanie okazjonalnego noclegu dla gości i stanowią dodatkową przestrzeń do przechowywania. W polskich sklepach klienci mają do wyboru szeroką paletę rozwiązań – począwszy od dużych, rozłożystych zestawów modułowych przeznaczonych do dużych wnętrz – aż po kompaktowe, niewielkie narożniki dedykowane właścicielom małych mieszkań. Wprowadzane regularnie przez producentów nowinki technologiczne i pomysły na zwiększenie komfortu sprawiają, że popularność narożników z funkcją spania rośnie. Znakomicie sprawdzają się w małych mieszkaniach, w których nie ma osobnych pomieszczeń dla gości, a każdy metr kwadratowy z uwagi na niewielki metraż musi być dobrze zagospodarowany, chętnie jednak kupują je też właściciele domów jednorodzinnych. Są nie tylko wygodne, ale też estetyczne, dlatego w salonie mogą z powodzeniem pełnić rolę dekoracyjną.

Dziś wystarczy już tylko kilka sekund, aby wygodny mebel wypoczynkowy stał się komfortowym łóżkiem. Producenci mebli oferują coraz bardziej przemyślane kształty siedzisk oraz stosują w nich udogodnienia i mechanizmy, które mają zapewnić nam wygodę. Mają też po rozłożeniu coraz większą powierzchnię materaca. Funkcja spania ma być przede wszystkim łatwa w użyciu, stąd na naszym rynku coraz więcej ulepszeń, w których specjalizują się producenci akcesoriów. Najlepiej sprawdzają się proste rozwiązania, które w dodatku gwarantują gładką i w miarę równą powierzchnię rozłożoną, nie odbierając jednocześnie wygody sofie w pozycji złożonej.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ