Acapulco, New Elegance

Acapulco, New Elegance

  • Autor: bm
  • 12 paź 2017 11:51 (aktualizacja: 19 paź 2017 12:23)

Narożniki z funkcją spania - przegląd produktów z polskiego rynku

Narożnik z funkcją spania to jeden z najpopularniejszych rodzajów mebli na polskim rynku. Wybiera go większość klientów, którzy szukają mebli wypoczynkowych do swoich mieszkań. Wybór jest szeroki - zarówno dużych zestawów modułowych, jak i niewielkich, kompaktowych narożników do małych wnętrz.

CAPRI

Black Red White

CHARAKTERYSTYKA: Przestronny narożnik do nowoczesnego salonu. Wygodę zapewniają szerokie podłokietniki oraz elastyczne sprężyny siedziska. Dbałość o detale przejawia się w ozdobnym ściegu bułeczkowym i subtelnych drewnianych nóżkach. Narożnik Capri dostępny jest w szerokiej palecie tkanin i kolorów.

Cena detaliczna: 3 669 zł

LIAM

Black Red White

CHARAKTERYSTYKA: Liam to koncepcja modułowa, dzięki której można stworzyć własny narożnik samodzielnie. Do wyboru są zróżnicowane moduły, które można ze sobą swobodnie łączyć. Na co dzień komfortowe użytkowanie zapewniają sprężyny bonell, w które wyposażone zostało siedzisko oraz poduszki wypełnione kieszeniowo, zapewniające wygodne oparcie.

Cena detaliczna: od 2 499 zł

CORNET

Black Red White

CHARAKTERYSTYKA: Stylowy narożnik idealnie sprawdzi się w pokoju dziennym. Jego nietuzinkowy wygląd to zasługa wysokich drewnianych nóżek, a także ozdobnych guzików na poduchach. Funkcjonalność mebla zwiększają mechanizm ułatwiający rozkładanie oraz praktyczne podłokietniki zapewniające stabilne podparcie.

Cena detaliczna: 2 699 zł

PAOLA

Black Red White

CHARAKTERYSTYKA: Prosta i dość masywna bryła narożnika Paola sprawia, że prezentuje się on niezwykle elegancko. Codzienny komfort wypoczynku gwarantują regulowane zagłówki oraz stabilne podłokietniki. Posiada funkcję spania. Narożnik Paola dostępny jest w dwóch opcjach kolorystycznych do wyboru.

Cena detaliczna: 2 499 zł

ERGO

Etap Sofa

CHARAKTERYSTYKA: Modułowa kolekcja „Ergo” wyróżnia się zgrabną formą brył oraz ergonomicznym kształtem układów. Atrakcyjność kolekcji podkreślają przeszycia na oparciach i siedziskach, a wysoki poziom komfortu zapewniają m.in. regulowane zagłówki. Kolekcję „Ergo” wyposażono w funkcję odpoczynku nocą oraz praktyczne pojemniki na pościel.

CALPE

Gala Collezione

CHARAKTERYSTYKA: Ponadczasowa forma i tradycyjny kształt litery L idealnie współgra tutaj z minimalistycznym designem oraz niezwykłym komfortem, uzyskanym dzięki wypełnieniu z włókna silikonowego w oparciu i zagłówkach. Narożnik ma ruchome zagłówki na wszystkich oparciach, pojemnik na pościel, bar z pojemnikiem i ruchomym blatem oraz funkcję spania.

Cena detaliczna: w obiciu tkaninowym od ok. 9 600 zł

SERENA

Gala Collezione

CHARAKTERYSTKA: Serena to system modułowy dający możliwość aranżacji zróżnicowanych układów, m.in. dużych rodzinnych narożników z wygodną do rozkładana funkcją spania. Ten wygodny i bardzo przytulny mebel, zaprojektowany w minimalistycznym stylu, jest idealny do leniuchowania dzięki znacząco pogłębionym siedziskom (głębokość 78 cm) oraz dużej liczbie luźnych poduszek.

Cena detaliczna w obiciu tkaninowym od ok. 13 600 zł

SEVILLA

Gala Collezione

CHARAKTERYSTYKA: Sevilla to miękki i przytulny mebel o stonowanym, surowym designie. Elektrycznie rozkładana funkcja relaks PLUS zapewnia jeszcze wyższy komfort wypoczynku niż tradycyjna funkcja relaksu dzięki zastosowaniu grubszej warstwy pianki wysokoelastycznej oraz zwiększeniu głębokości siedziska.

Cena detaliczna w obiciu tkaninowym od ok. 10 200 zł

BLOM

Gala Collezione (Sweet Sit)

CHARAKTERYSTYKA: Funkcjonalny i wygodny narożnik o nowoczesnej formie i stylistyce, idealny do spania codziennego dzięki łatwej do rozkładania funkcji spania typu Leopard. Siedzisko i oparcie wyłożone są miękką „kołderką” – rodzajem przytulnego materaca, który po rozłożeniu mebla zapewnia dużą, równą powierzchnię do spania.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ