Kolekcja Mocca. Fot. Wajnert Meble

Kolekcja Mocca. Fot. Wajnert Meble

  • Autor: Redakcja
  • 16 sie 2018 13:08 (aktualizacja: 23 sie 2018 14:48)

Nie boimy się nowatorskich pomysłów

Firma Wajnert Meble działa na polskim rynku mebli wypoczynkowych już od ponad 33 lat. Z przyjemnością witamy ją w gronie Partnerów Rankingu Producentów Mebli 2018 i jednocześnie gratulujemy zajęcia wysokiej, drugiej pozycji.

Anna Wajnert-Wiśniewska – Prokurent w firmie Wajnert Meble :

Od początku swojego istnienia ufamy sprawdzonym rozwiązaniom, ale nie boimy się nowatorskich pomysłów i innowacyjnych idei. Doskonała znajomość procesu produkcji, globalnych trendów wnętrzarskich i potrzeb nabywców stały się dla nas gwarancją tworzenia mebli na najwyższym poziomie, zarówno pod względem funkcjonalności, jak i wzornictwa.

Marka Wajnert po raz kolejny znalazła się w czołówce docenionych producentów mebli. Awans na drugą pozycję w rankingu, stanowi dowód uznania naszych partnerów biznesowych w całym kraju.

Nagroda ta jest szczególnie ważna, gdyż jest dla nas formą oceny wszystkich naszych działań, począwszy od podjęcia współpracy, poprzez proces obsługi zamówień, po jakość dostarczanych produktów i wsparcie marketingowe, jakie oferujemy naszym klientom. To przede wszystkim bardzo duże zaangażowanie dziesiątek osób, które codziennie z uśmiechem są do dyspozycji naszych partnerów biznesowych.

Dziękujemy za dotychczasowe zaufanie i obiecujemy, że jesteśmy gotowi na podjęcie dalszych wyzwań – stawiamy na dalszy rozwój, zoptymalizowanie procesów produkcyjnych, poszukiwanie nowych rozwiązań technologicznych, a co najważniejsze konsekwentne będziemy dążyć do polepszania jakości naszych produktów oraz standardów obsługi.

Sukces wymaga zaangażowania wszystkich partnerów w biznesie, samodyscypliny i konsekwencji w działaniu. Sukces to pasja, nasza wspólna praca i ciągłe wyzwanie. I będziemy to wyzwanie realizować.

Wszystkim producentom meblowym, biorącym udział w rankingu serdecznie gratulujemy.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ