Stolik Filo marki Due. Fot. Due

Stolik Filo marki Due. Fot. Due

  • Autor: mg
  • 05 cze 2017 13:00 (aktualizacja: 06 cze 2017 21:12)

Nietypowe polskie meble na targach w Dubaju

Firma Due, producent mebli z beczek i starego drewna, zaprezentowała swoją ofertę na odbywających się w Dubaju targach "Index Design Series". Była ona jedynym przedstawicielem naszego kraju wystawiającym się w głównej hali przeznaczonej specjalnie dla mebli i artykułów wyposażenia wnętrz.

Ekspozycja firmy Due znalazła się w części europejskiej, tuż obok stanowisk Włochów i Francuzów, którzy byli najliczniej reprezentowanymi narodowościami ze Starego Kontynentu na targach "Index Design Series". Producent z Nowego Sącza pokazał łącznie 6 realizacji, a powierzchnia jego stoiska liczyła 15 m2. W czasie trwania imprezy odwiedziło je ok. 150 osób. Uczestnictwo w targach stało się możliwe dzięki dofinansowaniu, jakie otrzymała firma Due z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach poddziałania Program Operacyjny Inteligentny Rozwój  3.3.3 Wsparcie MSP w promocji marek produktowych - Go to Brand.

Due jest polską firmą zajmującą się projektowaniem i produkcją mebli z beczek i starego drewna. Jednocześnie jest przedstawicielem handlowym w Polsce światowego lidera w projektowaniu i wykonywaniu piwniczek winiarskich. To grupa trzech firm: Sorrells Wineracks, The Traditional Winerack oraz Carlo Garn.

Meble sygnowane marką Due powstają nie tylko z beczek po winie, ale również z desek pozyskiwanych ze starych stodół, drewnianych domów, kościołów i cerkwi z terenu Galicji: południowego wschodu Polski i zachodniej Ukrainy. Ich meble mają niepowtarzalny styl, łącząc elementy rustykalne czy vintage z nowoczesnym stylem.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ