Pawilon Promocji Drewna na targach Drema. Fot. Mariusz Golak

Pawilon Promocji Drewna na targach Drema. Fot. Mariusz Golak

  • Autor: mg
  • 31 lip 2017 09:10 (aktualizacja: 31 lip 2017 11:56)

Niezwykłe ekspozycje na targach "Drema 2017"

Podczas tegorocznej edycji "Pawilonu Promocji Drewna", który tradycyjnie będzie znajdował się w hali nr 3 (w ramach Strefy Polskiej Izby Gospodarczej Przemysłu Drzewnego), swoją ofertę zaprezentują firmy, które postawiły na promocję swoich marek poprzez nieoczywiste eksponaty.

Jednym z partnerów "Strefy Promocji Drewna" będzie firma Handicraft, która wytwarza „meble inspirowane naturą”. To pracownia stolarska, która specjalizuje  się w produkcji mebli z litego drewna. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, tradycji i rzemieślniczej dbałości o szczegóły cały proces produkcji mebli marki Handicraft jest ręczny, co pozwala zachować w pełni indywidualne cechy drewna, jego szlachetność i piękno. Podczas targów "Drema 2017" firma zaprezentuje kilka ciekawych ekspozycji pokazujących piękno naturalnego drewna.

W "Strefie Promocji Drewna" będzie można również obejrzeć oryginalne ekspozycje z drewna klejonego, przygotowane przez firmę Wiązary Burkietowicz, producenta prefabrykowanych konstrukcji z litego drewna, a także przez firmę  Jagram, której specjalnością są elementy gięto-klejone.

Podczas trwania targów "Drema 2017" swoją ofertę przedstawią także polskie tartaki oraz firmy na co dzień współpracujące z przemysłem drzewnym. Stoiska będą mieli także przedstawiciele amerykańskich i kanadyjskich firm drzewnych. Swoją obecność w pierwszym dniu targów potwierdzili już przedsiębiorcy z Malezji, którzy będą szukać dostawców tarcicy iglastej i liściastej, oraz szwedzcy dostawcy. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ