Biuro firm Balma i Noti. Fot. K. Kosowicz

Biuro firm Balma i Noti. Fot. K. Kosowicz

  • Autor: mg
  • 08 lut 2017 13:17 (aktualizacja: 10 lut 2017 09:24)

Noti i Balma na "4 Design Days"

Firmy Noti i Balma będą obecne podczas drugiej edycji "4 Design Days", wydarzenia, które odbędzie się w dniach 16-19 lutego br. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Zaprezentują one m.in. innowacyjny koncept biura, stworzony w oparciu o najnowsze trendy.
 


W dniach 16-19 lutego br. Katowice będą stolicą designu i architektury za sprawą II edycji "4 Design Days". Zaproszeni goście specjalni, architekci, projektanci, producenci wyposażenia, deweloperzy i inwestorzy będą dyskutować o trendach oraz inspiracjach na rok 2017.

Podczas tego wydarzenia firmy Noti i Balma z udziałem partnera regionalnego T3 Atelier zaprezentują koncept biura stworzony w oparciu o międzynarodowe trendy i prognozowane zmiany w specyfice pracy, które czekają nas w ciągu najbliższych lat. Obie firmy współpracują z najlepszymi polskimi projektantami. Równocześnie swoim doświadczeniem w budowaniu relacji projektant – producent podzieli się prezes firmy Noti Ryszard Balcerkiewicz, który weźmie udział w panelu dyskusyjnym „Design. Wzornictwo przemysłowe. Przelotny romans czy stały związek? Czy polskie firmy potrafią wykorzystywać potencjał projektantów wzornictwa?” Dyskusja odbędzie się 17 lutego br. o godz. 14.00 w sali konferencyjnej 24.

Jednocześnie firmy Noti i Balma znajdą się w gronie wystawców. W trakcie czterech dni trwania "4 Design Days" na stoisku 68/65 zaprezentują swój koncept biura spełniającego wyzwania zmieniających się warunków pracy.

 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ