Nowa aranżacja showroomu Zajc Kuchnie

Nowa aranżacja showroomu Zajc Kuchnie

  • Autor: bm
  • 12 gru 2018 10:17 (aktualizacja: 14 gru 2018 21:14)

Nowa aranżacja showroomu producenta mebli kuchennych

Po sześciu latach od otwarcia, poznański showroom marki Zajc Kuchnie przeszedł metamorfozę. Prezentację odświeżonych wnętrz połączono z premierą nowego katalogu, wydanego w formie eleganckiego albumu.

Kuchnie w luksusowych, tworzonych ręcznie wykończeniach oraz garderoba walk-in. Te nowości mogli zobaczyć odwiedzający przearanżowany showroom marki Zajc. Prezentacji nowej ekspozycji towarzyszyła premiera firmowego katalogu.

W poznańskim showroomie firmy wymieniona została większość ekspozycji. Pojawiły się na niej trzy nowe modele kuchni, a jeden klasyk zyskał nową industrialną odsłonę. Natomiast w wyodrębnionej przestrzeni znalazł miejsce nowy model garderoby walk-in z modnymi szafami w formie witryn, które eksponują zawartość niczym w luksusowych butikach.

Wśród nowych kuchni wyróżnia się m. in. model projektu Patryka Zajca, w którym w innowacyjny sposób rozwiązano połączenie wyspy kuchennej ze stołem. Konstrukcja wyspy oparta jest na przeciwwadze, dzięki czemu stół nie posiada nóg. Wychodzący z krawędzi wyspy blat o nieregularnej, zwężającej się podstawie optycznie ją odciąża. Wyspa, zintegrowany z nią stół oraz wysoka zabudowa pokryte są głęboko szczotkowanym fornirem dębowym o przyjemnej w dotyku fakturze. Kolejny nowy model również nie pozostawia wątpliwości co do swojego luksusowego charakteru. Monolityczną wyspę wyróżniają fronty i blaty z jednego rodzaju marmuru Pietra Grey. Jednolity charakter mebla przełamują nieregularne frezowane uchwytu oraz zintegrowany z blatem zlewozmywak z wysokim rantem. 

Nową ekspozycję w poznańskim showroomie Zajc jako pierwsi mieli okazję zobaczyć dziennikarze i architekci. W trakcie uroczystego bankietu zaprezentowany został również nowy katalog marki, wydany w formie eleganckiego albumu. Na jego kartach ukazana została historia firmy (sięgająca 1995 roku) oraz jej filozofia, opierająca się o wartości takie jak: najwyższa jakość, precyzja ręcznego wykonania i spełnianie indywidualnych potrzeb użytkowników. Uroczystość uświetnił pokaz kulinarny Witka Iwańskiego ambasadora marki Gaggenau, kawę serwowała marka Franke, a marka Grohe przefiltrowaną wodę z baterii Blue Home.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ