Zakład w Nielbarku pozwoli zwiększyć moce produkcyjne o 30 proc. Fot. Libro

Zakład w Nielbarku pozwoli zwiększyć moce produkcyjne o 30 proc. Fot. Libro

  • Autor: mg
  • 05 gru 2018 13:03 (aktualizacja: 05 gru 2018 13:46)

Nowa inwestycja firmy Libro

Nowy zakład produkcyjny firmy Libo, zlokalizowany w miejscowości Nielbark, zwiększy moce produkcyjne o ok. 30 proc. i pozwoli wejść producentowi z Lubawy na kolejne rynki.

CZYTAJ TEŻ: Logistyczne wsparcie dla eksportu

Nowa inwestycja firmy Libro, zlokalizowana w miejscowości Nielbark (województwo warmińsko-mazurskie), rusza lada chwila. Na obszarze ok. 6 ha powstała hala produkcyjna o całkowitej powierzchni ponad 10 tys. m2. W nowej fabryce docelowo znajdzie zatrudnienie ok. 170 osób.

Zakład będzie funkcjonował w systemie dwuzmianowym, a do celów produkcyjnych zostało przeznaczonych kilka wydziałów. Fabryka docelowo będzie dysponować własną szwalnią, montażem kompletnych korpusów, tapicernią i wydziałami pomocniczymi. Hala wyposażona jest w nowoczesne rozwiązania techniczne, zapewniające ergonomię pracy i właściwą organizację wszystkich wydziałów. Nowoczesny park maszynowy, w tym napycharka do poduch oraz maszyna do rozkroju pianki, pozwolą na optymalizację procesu i skrócenie łańcucha dostaw z zewnątrz.

Infrastruktura techniczna obiektu obejmuje nowoczesny system wentylacyjny. Zaplecze socjalne dla pracowników jest nowoczesne i bardzo estetyczne, w stołówce urządzono minikuchnię wyposażoną w drobny sprzęt agd. Nowa fabryka działa w ramach Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością, wdrożonego we wszystkich zakładach Libro, co pozwala na produkcję mebli przy zachowaniu wysokich parametrów jakościowych i powtarzalność produktów.

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

    • Były pracownik , 2018-12-09 20:46:36
    Proszę bardzo Pan Marek Liberacki niech buduje się rozwija, ale nie kosztem pracowników z lubawy i rodzonego. Ludzie dostają po 1700 wypłaty, ciagle są zabierane premie za nic. Na święta dają najmniej z zakładów. Ludziom zabiera i nowy zakład stawia. Śmiech na sali. Nie pozdrawiam