Kuchnia z serii Senso Kitchens firmy Black Red White. Fot. Black Red White

Kuchnia z serii Senso Kitchens firmy Black Red White. Fot. Black Red White

  • Autor: mg
  • 16 kwi 2018 16:36 (aktualizacja: 17 kwi 2018 10:26)

Nowa kampania promocyjna firmy Black Red White

Firma Black Red White rozpoczęła nową kampanię promocyjną pod hasłem „Kuchnia dopasowana do Ciebie”. Marka promuje w ten sposób ofertę kuchni na wymiar z serii "Senso Kitchens".

W ramach kampanii emitowane będą spoty telewizyjne (30’ i 15’). Wspierają ją również działania zaplanowane w mediach społecznościowych, prasie, Internecie oraz eventy w wybranych salonach marki. Spoty powstały przy współpracy Deloitte Digital z FCB Bridge2Fun, planowaniem i zakupem mediów zajął się Havas Media, a działania PR koordynuje Hill+Knowlton Strategies.

"Senso Kitchens" firmy Black Red White to oferta kuchni na wymiar. W ramach linii klienci mogą zaprojektować własną kuchnię dopasowaną nie tylko do własnych upodobań, ale przede wszystkim do wymiarów i specyfiki każdego wnętrza. W ofercie dostępnych jest blisko 40 wzorów frontów – od nowoczesnych i minimalistycznych, po klasyczne i tradycyjne w kolorze drewna, z eleganckimi zdobieniami. Projektując własną kuchnię, możemy wybrać kolorystykę korpusów mebli oraz blatów, a także elementy wyposażenia dodatkowego i energooszczędne rozwiązania oświetlenia. 

Akcja najnowszego spotu telewizyjnego toczy się w starej, nieustawnej kuchni. W roli głównej możemy zobaczyć małżeństwo z małym synkiem, spędzające czas przy wspólnym śniadaniu. W niezagospodarowanej wnęce, na starym krześle, swoje stałe miejsce ma także… słoń – ulubiona maskotka chłopca. Kiedy maluch chwyta zabawkę, pomieszczenie przechodzi metamorfozę. Od teraz rodzina znajduje się w nowej, przemyślanej i funkcjonalnie zorganizowanej kuchni. Nieustawna wnęka zamienia się w praktyczną szafkę cargo, która mieści wiele produktów spożywczych. Nieustawny, rozwarty kąt pomieszczenia został funkcjonalnie wykorzystany – dzięki rozwiązaniom szytym na miarę, w jego miejscu znajdują się teraz pojemne szafki i blat, który zapewnia wiele przestrzeni do pracy. W sercu pomieszczenia stoi teraz duża wielofunkcyjna wyspa wyposażona w zlew, wiele pojemnych szafek i przestronny blat, przy którym (dzięki specjalnej wnęce na hokery) można wygodnie usiąść. Nawet duży pluszowy słoń znalazł miejsce dla siebie.

 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ