Fot. Shutterstock

Fot. Shutterstock

  • Autor: mg
  • 13 kwi 2017 14:34 (aktualizacja: 14 kwi 2017 12:01)

Nowa marka meblarska sieci sprzedażowej z Krosna

Firma Merkury Market z Krosna, która od 1991 roku specjalizowała się w dystrybucji artykułów wyposażenia wnętrz oraz materiałów budowlanych, uruchomiła nową markę - Merkury Meble. Otwarcie salonu meblarskiego o powierzchni 4 tys. m2 miało miejsce 8 kwietnia br.

Decyzja o rozszerzeniu działalności, podjęta przez właścicieli firmy Merkury Market, podyktowana została dynamicznym rozwojem rynku meblarskiego w Polsce i jego perspektywicznością. Dlatego w marcu br. został otwarty nowy pawilon przy ulicy Bieszczadzkiej, a w kwietniu został wyremontowany i otwarty sklep przy ulicy Czajkowskiego. W tym drugim wcześniej mieściło się Centrum Budownictwa. Tym samym łącznie punkty handlowe stały się największym stoiskiem meblowym w regionie.

W ofercie marki Merkury Meble klienci mogą znaleźć szeroką gamę zarówno mebli twardych, jak i tapicerowanych. Będą to między innymi sypialnie, meble kuchenne, meblościanki, ścianki systemowe, szafy, fotele obrotowe, biurka, stoły, krzesła, różnego rodzaju ławy i stoliki oraz komplety do jadalni, natomiast w asortymencie mebli wypoczynkowych pojawią się nowości, a także meble znane już z dotychczasowej oferty innych pawilonów, w poszerzonej kolorystyce - narożniki, kanapy, wersalki, pufy, fotele, komplety wypoczynkowe. W salonach meblowych dostępne będą również meble sosnowe oraz materace i stelaże.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ